Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzos edzest végzek heti...

Dejong kérdése:

Súlyzos edzest végzek heti 4-5ször, iskolába a szendvicsek hekyett milyen kaját tudnátok ajánlani tízoraira, reggelire? Tervezem, hogy nen fogok kenyeret, kiflit enni, és ötleteket kérnék

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy szálkásítani, vagy tömeget növelni szeretnél. Nem mindegy, mert az alapján kell táplálkoznod.
2013. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,azt eszek amit főznek,nincs lehetőségem minden nap rizst és csirkét enni,szoktam,de nem tudok minden nap,ezért azt eszem ami van,a kifli,kenyér helyett szeretnék valamit
2013. ápr. 28. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljes kiörlésű kenyér, bele pl csirkemell.
2013. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod olyan szögletesen követni az étrendet, körvonalaiban is fontos, hogy mit eszel, csak nem olya minőségi tápálékokból, én is ugyanígy teszem.
2013. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te hogy szoktad nagyjából?
2013. ápr. 28. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ektomorf vagyok, és annyira vékony vagyok, hogy az sem zavar, ha zsírt szedek fel, de nem jön az sem.

Próbálok minél több szénhidrátot enni(pl. napi 3x eszek zabpelyhet, mert olcsó) Illetve érdemes lenne edzés utánra dextrózt és gyors ch-t beszerezni.

Én nem olyan minőségi kajákat eszek(csirkemell, stb.), hanem kicsit zsírosabbakat, de a mennyiségre törekszem.

2013. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!