Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legkényel...

Szerintetek melyik a legkényelmesebb utcai futócipő?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
amelyik a lábad típusához való.
2014. febr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem 2012 tavaszán nézték egy Adidas boltban meg,hogy milyen típúsú lábam van.Ott azt mondták, hogy enyhén pronáló.Vettem egy Adidas Response Stability cipőt,azóta abban futok,de valahogy túl keménynek érzem.Múltkor elmentem egy boltba,megpróbáltam pár cipőt,nekem a Nike Lunarglide 5 tetszett a legjobban a pronáló cipők közül,de azért kíváncsiságból megnéztem egy Nike Air Pegasust is,az elképesztően kényelmes volt.Ott az eladó azt mondta,hogy az szupináló lábra való,de otthon utánna néztem,és azt írták,hogy enyhe pronáló lábra is jó.Szerintetek melyiket vegyem meg?
2014. febr. 18. 12:38
 3/5 anonim válasza:

Nekem a Vibram cég Bikila típusu cipője vált be a legjobban :) Amit ki akarok próbálni az a KSO EVO(EL-X LS)

Még nagyon kényelmes és szuper nekem a Feelmax Panka nevű cipő is :) Ez olyan mint egy zokni :)

2014. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem jönnek be a "mezitlábas"cipők.
2014. febr. 18. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes egy eladóra aki kapott valamilyen képzést(jó esetben) hallgatni, hogy neked milyen lábad van, ő nem orvos, hogy azt megállapíthassa akár egy erre kifejlesztett készülékkel is... mi van ha épp nem úgy állsz stb stb...

fogd egy régi kopott cipődet és annak alapján állapítsd, meg, hogy milyen a lábad.

Magát a márkát minőséget is hülyesé ajánlgatni, ez olyan mint bringásoknál a nyereg, mindenkinek más jön be, és sajnos sokat ki kell próbálni, mire megtaláljuk az igazit. én pl a keményebb talpú cipőket komálom, a pihepuha, mindenféle légbetétes cipőktől kényelmetlenül érzem magam... most ár érték arányban nekem a kalenji cipők tetszenek léegjobban

2014. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!