Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék legálisan vadászni?

Hogyan tudnék legálisan vadászni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a szüleim nem vadásznak, de én már nagyon szeretnék. Hogyan tudnék vadászni 15 évesen legálisan?(természatesen kisebb állatokra)

2014. febr. 16. 08:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Vadászatellenesek véleményét nem kérem!
2014. febr. 16. 08:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vadássz mert az nem szép dolog.
2014. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vernek az iskolában, vagy miért akarsz védtelen állatokra lövöldözni?
2014. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy ti nem esztek húst! Ti életképtelen nyomik. Menjetek, azt egyetek salátát! Ne! Inkább egyetek követ, mert a saláta is élőlény nem igaz?
2014. febr. 16. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

1. Szórakozásból állatokat ölsz.

2. Megveszed a más által megölt állatot és megeszed.


A kettő között szerinted nincs különbség?

2014. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nem vagyok vadászat ellenes. Nincs azzal semmi baj, ha mondjuk puszta kézzel csinálod. De az, hogy lesből, távolról állatokat lősz ki pusztán szórakozásból, az undorító.
2014. febr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

15 évesen nem vadászhatsz! Majd ha idősebb leszel, leteheted a vadászvizsgát és akkor különböző vadásztársaságokhoz elmehetsz vadászni.

Az utolsó hozzászólónak mondanám, hogy ha kimegy és puszta kézzel el is kap valami vadállatot, ami nem valószínű akkor az büntetendő. Nincs abban semmi undorító hogy a vadászok lelőnek egy állatot. A vágóhídon ahogy megölik a csirkéket, na az undorító!

2014. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!