Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol a legkönyebb az egészségüg...

Hol a legkönyebb az egészségügyi vizsga?

Figyelt kérdés

Hol a legnormálisabbak, és a legkönyebb az EÜ vizsga?

szél kálmán, mester utca, csepel, erőmű utca, váciút

Ezek vanna.



2014. febr. 14. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy legkönnyebb, mivel a vizsgabiztosok állandóan váltják egymást.
2014. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mindenhol ugyanazt kérdezik, szóval tényleg nincs olyan, hogy legkönnyebb. De szerintem nem nehéz, 3 nap alatt simán meglehet tanulni, nem kérnek túl sok mindent. Én a vácin voltam, aranyos volt a vizsga biztos, a végére kerültem be, kb 10 perc alatt lezavartuk. De volt ott olyan aki már megbukott egyszer. Ha végig ülöd az egészségügyi tanfolyamot ami általában 4 órás és 1 nap alatt meg van, jegyzetelsz végig nézed a kérdéseket már menni is fog minden :)
2014. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egy biztos: ne a Moszkva térit válaszd, ha lehet :DD
2014. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gasztromanko válasza:

A vizsgáról nem tudok nyilatkozni, Bp erőmű utca borzalmas.

Amúgy a vöröskereszt tanfolyamára kell menni!

Az autósiskolák tanfolyama sz.r, szinte semmi gyakorlati oktatás, most húztak meg majdnem a vizsgán, de sokakat meg is vágtak. A vizsgabiztos mondta, hogy hozzájuk kellett volna járni. Én a csigavérhez jártam tanfolyamra, de amit ott tanultam, az avgy rossz, vagy hiányos! Kerüljétek!b Mindenbe belekötnek, és nagyon megalázóan viselkedtek velünk :(

2014. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erdemes rendesen felkeszulni ha az ember nem akar meglepeteseket. En osszesen bent voltam par percet, volt aki velem egyutt bent volt es megbuktattak, de ahogy elneztem azokat buktatjak meg akik semmit nem tudnak. Nekem azt mondta a vizsgaztato, hogy ennyibol all egy vizsga igy kell csinalni hamar vegeztem. Mester utcat ajanlom en itt voltam, ha felvan keszulve az ember tud ujra eleszteni tudja a teteleket es az alap dolgokat ami kell akkor sima ugy!
2014. aug. 1. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!