Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy izomlázam...

Brittany0001 kérdése:

Mit csináljak, hogy izomlázam legyen?

Figyelt kérdés
Csinálok gyakorlatokat hogy formás fenekem legyen, de nincs izomlázam. Pedig súlyokkal edzek! Akkor is formásodik a popsim ha nincs egy kicsi izomlázam sem ??

2014. febr. 14. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Izomláz akkor alakul ki, hogyha nincs hozzászokva a tested az edzéshez vagy ha túl sokat sikerül csinálnod. Semmi értelme annak, hogy izomlázad legyen.
2014. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké, értem, köszönöm :)
2014. febr. 14. 14:30
 3/13 anonim válasza:
izomlázat a tejsavak felgyülemlése okozza, ha nyújtasz vagy nyújtó gyakorlatot végzel ezek a savak tovább áramolhatnak és nem okoznak izomlázat.
2014. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mrlacko ***** válasza:
Ha izomlázad van, akkor túl sokat/keményen edzettél! Semmi haszna, lassítja a fejlődést és még kellemetlen is... Akkor jó ha "érzed" pár napig, de nem fáj. Milyen gyakorlatokat csinálsz?
2014. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a tejsavas dolog hülyeség.
2014. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Osynho ***** válasza:

"Csinálok gyakorlatokat hogy formás fenekem legyen, de nincs izomlázam. Pedig súlyokkal edzek!"


Konkrétan milyen gyakorlatokat csinálsz, mekkora súllyal, hány ismétlés, hány sorozat? Egy jó guggolás után fájni fog a másnapi kelés... :D


Étrend? :)

2014. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Osynho ***** válasza:

"Ha izomlázad van, akkor túl sokat/keményen edzettél! Semmi haszna, lassítja a fejlődést és még kellemetlen is... Akkor jó ha "érzed" pár napig, de nem fáj. "


Ezért kell mindig keményen edzeni, és akkor egy idő után nem lesz akkora brutál izomláz, mint első alkalommal. :)

2014. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2014. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 joci2003 válasza:
X-box kinect 10 órát csináltam 2 napig izomlázam volt
2014. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

kitörést 3x50-et

guggolás 3x50-et

(nem nagyon tudom hogy mi a neve , de azt hogy hátrafelé emelem a lábamat :D abból is 3x50-et , és oldalra is 3x50-et ) 3kg-val (de még csak egy hete kezdtem el )

2014. febr. 14. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!