Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Margitszigeten milyenek a...

Margitszigeten milyenek a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Halihó!


Érdeklődni szeretnék, hogy Margitszigeten van-e valamilyen lehetőség erősítésre ingyenesen? Nincsenek nagy igényeim, valami normális faág is jó lenne például húzódzkodáshoz. Jó lenne kitöréseket csinálni, de fogalmam sincsen, hogy ezt hogyan lehetne megvalósítani, ha egyszer nincsenek rudak és súlyok. Ötlet esetleg ennek a kiváltására valamilyen más gyakorlattal?


Úgy tervezem, hogy kiszaladok (körülbelül egy óra alatt megvan szerintem), edzek kicsit, aztán visszaszaladok. Edzésben vagyok (még), úgyhogy szerintem kibírható károsabb izomveszteség nélkül.


Ingyen WC van a szigeten valahol? Nincsenek nagy igényeim, de bokor, fa, Duna, stb. jellegű lehetőségek nem annyira vonzanak.


Van valamilyen lehetőség csomagok lepakolására, átöltözésre? Olcsóbb (értsd: nem nagyon szeretnék erre áldozni). Nyilvánvalóan azért érdekel a dolog, mert ezzel a mostani felállással nem tudok túl sokat erősíteni (30-40 perc az mondjuk még reális).


Van valamilyen bucka a szigeten? Ahonnan jöttem, ott a terület alapból tele volt dombokkal, sok lépcsős rész volt, lehetett ilyen jellegű terhelést is kivitelezni könnyedén, Margit-szigeten nem tudom, hogy lehet-e.


Gondolom, hogy majd kitalálok magamnak valamit, és lehet, hogy nem is kellene feltennem a kérdést, de egyelőre még nem mentem ki egyszer sem.


Előre is köszönöm a (segítő jellegű) válaszokat.



2014. febr. 9. 14:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!