Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a sustanon 250 et félrelövi...

Ha a sustanon 250 et félrelövik akkor mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Félrelövik?

Csupa olaj lesz a padló. :-D


Viccen kívül: hogy lehetne "félrelőni"?

Ha ideget vagy eret ér a tű, húzd ki és szúrd máshova.

Érbe nem adható, mert kaphatsz egy jó kis embóliát. De persze ez csak a fő verőerekre igaz. Ha egy kissebb érbe adják, az csak fáj kurvára, de nem lesz komoly baj belőle.

2008. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kösszi a választ :D!!!! Akkor magyarul nehéz elbaszni a szűrást. Mert idáig haverom lőtte nekem, de hallott valami hülyeséget hogy ettől elméletileg meg is lehet halni ezért fél. De akkor majd Én belövöm magamnak ha Ő nem meri. mégegyszer kösszi!
2008. júl. 19. 01:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy is szerencsésebb dolog, ha magadnak csinálod, mert te érzed, hogy jó helyre ment -e. Ha fáj, akkor szúrd újra és kész. És mindíg vissza kell szívni, hogy nem e ért eret.

A susta (ha eredeti) elég sűrű, 23-25 G tűvel kell szúrni és még így is elég erőssen kell nyomni, hogy átmenjen.

Ja és mindíg egy steril tűvel szívd föl, és egy másik steril tűvel add be, mert a tű hegyét, élét könnyen kicsorbítja, amikor hozzáér az ampullához. Még ha nem is látod szabad szemmel.

2008. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor hadd fűzzek hozzá egy kérdést :

én majd most akarok sustát tolni eddig testosteron depo-t toltam és azt szeretném megtudni tőletek , hogy meik a legalkalmasabb testrész a beadáshoz , mert valaki azt mondja váll valaki seggbe .

meik a biztonságosabb ?

és az befolyásol valamit?

csak azért mert a depo-t vállba kaptam .

bocs hogy itt kérdezek de remélem válaszoltok.

köszi csáó

2010. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Sustanon hajlamos a gyulladásra, ekkor 3-4 napig veszettül fáj. Nem mindenkinél és nem mindíg, de jobb elkerülni.

Így inkább fenékbe add, ha gyullad ott a legkevésbé kellemetlen.

(csak leülni nem tudsz pár napig)

:-)

2010. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!