Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évesen van értelme elkezden...

17 évesen van értelme elkezdeni boxolni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 12:59
 1/8 Galaxis. ***** válasza:

Világbajnok nem leszel, de semmihez sincs késő :D

Persze, hogy van értelme!

2014. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha versenyszeruen akarnal belekezdeni es meg valami karrierre is gondolnal, akkor feletsd el.


Ha viszont csak kiszeretned adni a duhodet, avagy szeretned az utcai harcokban megvedeni magad, akkor semmi akadalya.


De 17 eves korodra mar elojott volna az agresszivitasod, tehat elkepzelheto, hogy valojaban mas a Te sportod.

2014. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs, várj még 1 évet.
2014. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:)
2014. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aikiboxer ***** válasza:

Persze, hogy van értelme... Még versenyezni is tudsz, de a sport nem csak a versenyzésről szól!


Hagyjuk már ezeket a "világbajnok nem leszel" dumákat, miért, bokszban kiből lesz világbajnok? A nagyon kevés ultratehetséges ultraszorgalmasból... De nem csak világbajnokok vannak a világon. Vannak kisebb versenyek is, ahol eséllyel indulhatsz pár év rendes edzés után, és ha csak egy bronzérmet nyersz egy Budapest bajnokságon, az nem jó? Ha a versenyeredmények miatt csinálod.


Én 34 évesen kezdtem el bokszolni, csak hobbistaként. Versenyezni már nem fogok, és ez nem zavar egyáltalán. Versenyzőkkel együtt edzek, kesztyűzöm velük a ringben, hozzájuk is mérni tudom magam, hogy hogyan fejlődöm. (Karatézni amúgy 17 évesen kezdtem el és ott még kicsit versenyeztem is anno.)

2014. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és egyesületeket tudtok írni nekem, ami jónak is számít?
2014. jan. 25. 22:05
 7/8 aikiboxer ***** válasza:

Hol laksz?!


A lakóhelyedtől max. 30 percre válassz edzést, mert ha messzebb kell járnod, el fogod veszíteni a motivációdat és abba fogod hagyni.

2014. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
X.kerben
2014. jan. 26. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!