Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 évesen lenne még értelme...

14 évesen lenne még értelme elkezdeni talaj tornázni, rsg-zni (ritmikus sport gimnasztika)? Többi lent

Figyelt kérdés

Amikor kicsi voltam, kb 3 évig jártam rsg-re. 5-8 éves koromig azt hiszem. Abban a korban, ilyen 4-5 évesen 'állnak be az ízületeink' vagy hogy mondjam, és mivel én pont akkor csináltam ezért, még most is sokkal hajlékonyabb vagyok mint mások. néha szinte bemelegítés nélkül lemegyek spárgába, meg ilyenek. Még anno a tanár miatt hagytam abba mert nagyon nem szerettem.


Az a kérdésem hogy szerintetek így sok év elteltével lenne értelme újra elkezdenem? ha csinálnám akkor is szerintem csak a talajtornát csinálnám (bár nem tudom hogy lenne ez az egész).


Egyáltalán foglalkoznának velem valahol? Aki ezt csinálja mind 4 évesen kezdi nem 14 évesen. Talán ennyi 'előnyöm' van hogy megmaradt a hajlékonyság.


Nagyon megbántam hogy abbahagytam csak a tanár miatt... Amikor képeket nézegetek tornász hajlékony lányokról mindig arra gondolok hogy nekem ezt kellene csinálnom, olyan hülye voltam hogy abbahagytam, és ez olyan rossz://


Írjátok meg erről a véleményeteket kérlek



2013. okt. 31. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A versenyzéshez lehet, hogy már késő, de érdemes még hobbi szinten csinálni. Kérdezd meg a közeli klubokban, egyesületekben, hogy foglalkoznak-e veled, mert mi hiába mondjuk, hogy csináld, ha nem vesznek be...
2013. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!