Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebay-ről érdemes íjjat rendelni?

Ebay-ről érdemes íjjat rendelni?

Figyelt kérdés

Rendelt már valaki közületek? Szeretnék egy íjjat, de az itthon kaphatóakat nem tudom megfizetni. 35 fontos elég lenne, elvileg kézzel készült, de nem tudom mit tegyek.


[link]


Itt az íj. Szerintetek rendeljek onnan vagy gyűjtsek még?



2014. jan. 24. 19:22
 1/7 anonim válasza:
Ebay-n biztosan megfog jönni,az angolok amúgy sem olyanok mint a magyarok pl apródon. hogy átvernek minden szarral,szerintem ha tényleg tetszik nyugodtan vedd meg!Paypal-al a legbiztosnságosabb,mert ott 30napon belül visszatudod reklmaálni a pénzed :) Ha átvernének,de kétlem,hogy EBayn átvernek.
2014. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez jó, a TEKnek is tetszeni fog. Persze kifizeted és meg is érkezik, de ne zárd be a kaput/ajtót, mert esetleg nem fognak kopogni. Lefoglalják, ilyet hiába is árulnak, elveszik mert baj lehet belőle. Mint az airsoft fegyvereket és mint a vadászkést és az egyéb ELVILEG fegyvernek MINŐSÜLŐ dolgokat. Ne mondd, hogy nem szólt senki. Több ilyen kérdés volt már, gyakorlatilag 1-2%-od van h megúszod anélkül, hogy bevigyenek. Hiába magyarázod h sportszer , amíg ebben az országban egy kamerás toll rendeléséért bevarrnak (hónapokig csúcstéma volt a spypen rendelés miatti letartóztatás). Ha itthon veszed, nem megy hozzád senki, egyszerű.
2014. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy csuknak le ezért. Ennyi erővel elég sok kiránduló helyre kimehetnének, mert sok ilyen programot szerveznek a szállásokon. Pár hónapja kb ugyan ilyennel gyakoroltunk egy kirándulás során,jó hogy nem csuktak le érte...
2014. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem érted, itt a RENDELÉSről van szó, nem a használatról. És a biztonsági átvizsgálásokról.
2014. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem a 2. válaszolónak nincs igaza. Bár ezt csak jövő héten fogom megtudni, addig is reménykedem.
2014. jan. 28. 17:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az igazság, de egy ügyész ismerősöm szerint nem lesz baj. Szóval rendelem.
2014. febr. 3. 17:03
 7/7 anonim válasza:
Igen, nagyon jó, hogy van ilyen ismerősöd. Így minden rendben lesz!!!! Ügyes vagy! :) Valószínűleg nem lesz gond de nem árt óvatosnak lenni!!!!
2014. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!