Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Egy nagy döntés előtt állok ami biztos, hogy megváltoztatja az életem. Szeptember óta mióta elkezdődött a suli hétvégenként eljártam melóba. Gyűjtögettem én egy ilyen ember vagyok. Megvolt a cél minden. Ám megváltozott minden. Most nem tudok dönteni, hogy mire is költsem azt a mindössze 160.000Ft-ot. Két nagy célom van! Nagyon szeretek bringázni és hát a bringám nincs valami jó állapotban(mondhatni kell egy új). De nagyon szeretem az autókat is. Egy jogosítvány megszerzése ilyen fiatalon(17 éves vagyok) meghatározná a jövőmet is. Sokan mondják, hogy a jogosítvány mert azt máskor nem kell letenni és ameddig nem járok dolgozni addig érdemes. Viszont én nagyon szeretek bicózni erdőbe járni, hasonlók. Szívesen mennék még ezek után is dolgozni és meglenne a pénzem a közeljövőben mind a 2-re de ez nem egy biztos munkahely(manapság melyik az). És ha nem lesz miből letennem a jogsit az azért nagy szégyen lenne, de ha nem lesz bicóm azzal pedig csak magamnak okozok csalódás, hogy nem űzhetem a kedvenc sportomat.

Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy ti melyiket választanátok így a leírtak alapján.



2014. jan. 18. 15:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!