Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők mit ajánlotok...

Testépítők mit ajánlotok gyenge alkarú embereknek? Az írjon aki nehezebb súlyt emel!

Figyelt kérdés
Edzés közben sokszor nem tudom tartani a rudat mert egyszerűen kiesik a kezemből! (Húzó gyakorlatoknál) Vagy ha bicepszezek kézi súlyzóval és azt se bírom sokáig.
2009. nov. 30. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Dolgozz alkarra is. Pl.: 2kezes súlyzó(lehet rajta egy kis súly is) megfgod magad előtt, tenyered előre néz és emelgeted csuklóból. Ugyanezt lehet úgy is,h a hátad mögött fogod, tenyér hátra néz.


Aztán még van a húzódzkodó, ahol ujjakkal húzódzkodsz. Gyakorolhatsz olyanon is.


Szerintem ez főképp olyanokkal fordul elő, akik nem mozognak túl sokat, de egyszer csak elkezdenek kondizni.

2009. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
7 éve foglalkozom testépítésel és egyszer csak ezek a tünetek jöttek. Régebben bírtam most meg nem tudom hogy mi van!
2009. nov. 30. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy egy-két hét múlva elmúlik, nekem úgy tűnik, mintha meghúztad volna vagy valami rándulás. Nekem lábamban volt ilyen, napközben nem fájt, de futásnál majd nem pusztultam. De nekem szerencsére elmúlt kb egy hét alatt.
2009. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

remélem

köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 30. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!