Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Más is észrevette hogy rubint...

Más is észrevette hogy rubint réka alig izzad szinte soha vagy csak én látom rosszul mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk olyan a hőmérséklet, amúgy én sem vagyok egy izzadós fajta.


Másrészt simán elképzelhető szerintem, hogy tesznek is érte kisebb dolgokkal, filmes trükkökkel (pl. vágás :D), hogy ne az izzadását mutassák. Egyébként nem, nem vettem észre, nem nézek rubint réka videókat.

2014. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy trükk van a hátterébe!
2014. jan. 6. 17:55
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
Pl. úgy, hogy a 40 perces videó három nap alatt van felvéve, egy gyakorlatot harcmincszor megcsinál, mire olyan lesz, ki van sminkelve stb. és eleve vigyáznak arra, hogy ne is izzadjon.
2014. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap tornáztam egy videóra, amiben kb. 5-ször átöltöznek 50 perc alatt. Nem is izzadnak, meg a ruha szponzornak is jó. Nem RR. Szerintem többen így csinálják. Nem lenne valami esztétikus, ha csorogna az izzadság rajta. De valaki nem is nagyon izzadós fajta. Genetika is lehet.
2014. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rubint Réka dvd-inek minden blokkja egyben van felvéve. Tehát, ha van egy 40 perces blokk, akkor az 0-40 percig egyhuzamban van forgatva. Gondolj már bele, hogyan forgatna egy nap alatt egy 150 perces dvd-t, ha úgy lenne, ahogy Ti gondoljátok? Ha már az izzadtságról beszélünk, akkor csak nézd meg a 2010-es ALAKREFORM dvd 90 perces blokkját, ahol már kb 15 perc után szakad róla a víz. Meg arra is gondolhatnátok, hogy az minden dvd-je általában nyílt téren lett csinálva (kivéve 2010es dvd).. Szabad levegőn azért nem mindenki izzad, mint egy ló.
2014. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!