Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék, de lapos...

Hízni szeretnék, de lapos hasat is egyben. Hogyan?

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok, és az utóbbi fél évben, eléggé lefogytam (magánéleti prolémának köszönhetően)

Most,hogy sikerült összeszedni magam, szeretnék kicsit hízni combra, fenékre, és mellre (eddig sem voltam nagy mellű,de a súlyveszteség a combomon,fenekemen,mellemen látszik meg)


Szóval, mit csináljak, hogy a fentebb említett testrészeim, újra a régi állapotukban legyen, míg a hasam izmosodik?

Ezt a 8 perces tornát néztem ki magamnak, naponta.

http://www.youtube.com/watch?v=T970WP2E6i8

Mennyit segítene? Vagy mit ajánlotok? és mit, hogyan egyek, hogy a többirészemre hízzak?



2014. jan. 5. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a torna semmire sem jó...

"Hízni" izmosodni kell elsőre aztán a zsírt leadni.


Izmosodni kondi vagy testsúlyos edzéssel és tömegnövelő étrenddel lehet.

2014. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha viszont a kérdező fogyott kedves első akkor már szerintem nincs mit fogynia.

Az én tanácsom:

Próbálj hízni kb 5kg(zsírt) és figyeld meg hova megy.Ha hasra nem megy sok akkor végezz olyan tornagyakorlatokat amik a hasat erősítik.Így szerintem elérhető.

2014. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Olyan, hogy hízni akarok, de hasra nem, sajnos nincs. Ez genetika kérdése. Ha korábban hajlamos voltál arra, hogy a hasadra hízz, akkor most is az vagy. Ha hízol, akkor mindenhova hízol, ha fogysz, akkor pedig mindenhonnan. Edzéssel pedig a hasadat nem tudod eltüntetni, mert csak azt éred el vele, hogy izom lesz a zsír alatt, és ha esetleg lefogysz, akkor az látszani is fog.

Azt döntsd el, hogy mi történt a fentebb említett testrészeiddel, mert ha túl vékonynak érzed őket, akkor tényleg csak a hízással tudod korrigálni, de ha egyszerűen csak úgy érzed lógnak, akkor sima izomnöveléssel is sikerülhet. :)

2014. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy mindenhova csak hasra nem. A szervezeted úgy épít fel téged, hogy minden egyenletesen eloszoljon rajtad.
2014. jan. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!