Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani videót arról,...

Tudtok ajánlani videót arról, hogyan érdemes szobabiciklizés közben súlyzózni, vagy van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond? Jó a szobabicajozás is, végezheted minden nap is. De ne közben súlyzózz, hanem előtte vagy más napszakban.
2014. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van egy Fegyencedzés c könyv az például saját testsúlyos edzés.

Súlyzózás vizespalackokkal

Kondi

2014. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

köszi :)

csak tényleg nem akarok külön rendesen súlyzózni, mert valahogy olyan az alkatom, hogy könnyen izmosodom és nehezen égetek zsírt, 160 centi vagyok és csak tömzsibbnek néznék ki.

2014. jan. 5. 16:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Még mi férfiak sem izmosodunk könnyen, nem hogy a nők.:)
2014. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
pedig szerintem meglepődnél :D most eléggé belehúztam, lehet hogy csinálok egy előtte-utána képet most meg mondjuk egy hónap mulva a combomrólmeg bicepszemről, elég látványos szokott lenni pár hét után is
2014. jan. 6. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!