Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani videót arról,...

Tudtok ajánlani videót arról, hogyan érdemes szobabiciklizés közben súlyzózni, vagy van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Közben? Sehogy.
2014. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2014. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fekvő szobabiciklin lehet fekvenyomni:)
2014. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1) Marhaság

2) Veszélyes

2014. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem 100 kilóra gondolok, csak 1-2 :)
2014. jan. 5. 01:02
 6/15 anonim ***** válasza:
annak meg főleg nincs értelme. Mit vársz kis picike barbisúlyzóktól?
2014. jan. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
picike lány vagyok, nem izomkolosszus szeretnék lenni, csak kicsit formába hozni magam
2014. jan. 5. 10:37
 8/15 anonim ***** válasza:

Jaj..a kedvenc női tévhitem...

Ide hallgass:

1) Formás akkor leszel ha van rajtad izom.

2) Az izom akkor nő ha terhelés éri.Ekkora súly egy egészséges embernek nem jelenthet megterhelést.(egy nőnek sem)

3) Nem lehetsz túl izmos,még izmos sem nagyon mert alig termelsz tesztoszteront..meg a hozzávaló étrendről sincs fogalmad.

Amúgyis,neked nem elképzelhetetlen hogy mindenki évekig kondizik a jó megjelenésért te meg pikkpakk megizmosodnál? Ha ez így lenne minden nő fitnesszmodellként nézne ki.

Csak nézd meg pl Nagy Bettinát.

Ő évek óta edz,étrenden,tápkieggel és gyönyörű teste van.

2014. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőknek is normális súlyzós edzés kell, nem barbisúllyal bohóckodás. Naturálban soha nem lesz egy nő túl izmos, ettől ne félj. És nem kardio alatt kell súlyzózni.
2014. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
na akkor mondjátok meg a tutit :) tavasztól őszig bringával járok dolgozni, az olyan napi 36 km, 2*1 óra, ezzel elégedett szoktam lenni, de hidegben kényes vagyok és nem szeretek biciklizni. Azt szoktam meg, hogy nyáron bicó, télen BKV és közben olvasás, időben kiváltja egymást, de most úgy hiányzik, hogy mozogjak, ezért csinálok ilyeneket, még ha hülyeségnek is tűnhet. A semminél azért több. Mit javasolnátok?
2014. jan. 5. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!