Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rockyso! Az lehetséges hogy...

Rockyso! Az lehetséges hogy átmennék egy másik egyesületbe táncolni?

Figyelt kérdés

Már 8 éve táncolok akrobatikus rock and rollt és elég jól megy. Viszont a csapatom széthullott és csak béna csapatokba tudna berakni az edzőm. Mennyire lehetséges az hogy ha elmegyek egy másik egyesületbe akkor ott be raknak egy csapatba? Van rá esély?

14/l



2013. dec. 30. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Van de akkor keresd fel őket előbb és nézz meg egy edzést ne csak berombolj hogy jöttél táncolni.
2013. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ez attól függ, hogy milyen csapatban táncoltál, kinél, hol, hová szeretnél menni, mennyire vagy tehetséges, mik az elképzeléseid stb.
2013. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!

persze hogy előbb fel akarom keresni az edzőt, nem csak berontani

2014. jan. 2. 15:09
 4/8 anonim válasza:
I love rock and magiccccccccc
2014. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézus már itt is Medzsikesek :D


Természetesen átmehetsz másik egyesületbe, de mindenképp beszéld meg a jelenlegi edződdel! Ha már 8 éve táncolsz nála akkor nagyon fontos, hogy megköszönd a munkáját stb.

Ha budapesti vagy akkor nagyon sok a lehetőséged:)

2014. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
I love Fortuna
2014. okt. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 locsi01 válasza:
Biztos hogy átmehetsz de Egyeztess!!! ha van egy barátod vagy osztálytársad aki máshova jár előbb azt nézd meg. Én is el akartam menni a saját csapatomtól mert minket is szétraktak és én is így álltam hozzá. még mindig ugyanott vagyok és egyre nehezebb felfogni hogy sz*r lett a csapatom. Látta rajtam az osztálytársam edzője is hogy náluk már magasabb szinten vagyok ezért ő is elkezdett ajánlgatni edzőket. sajnos a kevés időm miatt enm tudtam többet megnézni . te ne add fel és keress addig ameddig nem találsz egy jó helyet.
2015. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 locsi01 válasza:
Nagyon ajánlom a Tornádó SE-t!!!!!!!!!!!!!!!! :D
2015. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!