Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy lány aki 15 évesen kezd...

Egy lány aki 15 évesen kezd el ritmikus gimnasztikázni lehet olyan hajlékony mint aki 5 évesen kezdi?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
jó kérdés...szerintem nem...bár ez sok mindentől függ...genetikától, attól, hogy eddig mit csináltál...
2013. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A hajlékonyságot abban a korban még meg lehet tanulni, sőt, még később is.
2013. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cseri Bogáta ***** válasza:
Nem lehetsz olyan hajlékony! Egyértelmű!
2014. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Lehetsz olyan hajlékony,mint aki már kiskora óta gimnasztikázott. Én soha nem voltam hajlékony,de aztán ki akartam próbálni hogy mennyi idő alatt lehetek nagyon hajlékony. hetente 3-szor 4 órát úsztam, otthon sokat nyújtóztam.Két hétig keményen nyújtottam,s már éreztem hogy menni fog ez nekem.1 év se kellett hozzá.(normális,átlagos alakom van, nem voltam hajlékony) Otthon is sokat nyújtózz, de ha nem tudsz egyedül lenni és kínosnak tartják akkor fogadj velük,hogy meg tudod csinálni.
2014. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Biztos hogy nem leszel olyan hajlékony ... (ezt 8 éves rg-s tapasztalattal mondom )
2014. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja , és a 4. hozzászólóra ne nagyon alapozz ... "nyujtozastol" közel se leszel annyira hajlékony mint aki tizenakarhany éve keményen nyújt spargara meg derékra . ;)
2014. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
persze! én ezt 9 éves tapasztalattal mondom! igaz még csak 13 vagyok, de hozzánk nem rég jött egy lány ( már 9-es) de talán még jobban is megy neki, mint pár lánynak :)
2014. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es! Az lehet hogy ugyes de nem lesz annyira eredmenyes a versenysportban.
2014. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző alapban negatív, szerintem foglalkozz vele a saját megérzéseiddel inkább, ahelyett, hogy bele se kezd a dologba ilyenek miatt. Merev 30 éves fél év alatt megtanulja a spárgát, hidat ha csak a hajlékonyságról van szó. Van arra is példa, hogy hiába kezdi 5 évesen, de nem túl lelkes. Minden lehetséges. Ha van tehetséges hozzá, akkor nyilván szerencsésebb lett volna 5 évesen kezdeni.
2015. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!