Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen módszert ajánlanátok...

Milyen módszert ajánlanátok derékkarcsúsításra?

Figyelt kérdés

Középsuliban vettem még észre, hogy bár nem vagyok sovány, a bordáim mégis kint vannak. Nem is vagyok kövér, 170 cm vagyok, 60 kg, viszont az alakom olyan, mintha nem lenne derekam.

Először azt hittem, hogy én látom csak így és bebeszélem magamnak, de aztán eszembe jutott, hogy tesi órán is gondjaim voltak vele. Ha olyan gyakorlatot kellett végezni, amin hason feküdtünk, akkor én sosem tudtam normálisan megcsinálni, mert nagyon kiállt és fájt, ahogy hozzányomódik a földhöz. (mint pl amikor tarkóra kellett tenni a kezünket és felemelni a felsőtestünket) A tesitanárom akkor megnézte és ő is mondta akkor, hogy jobban kiállnak a bordáim.

A kérdésem, hogy milyen gyakorlatokat ajánlotok, amivel a leghatékonyabban formálhatom a derekam, ha már a bordáimmal nem tudok mit kezdeni. A lengőbordáimat nem akarom kivetetni, inkább amennyire lehet sporttal oldanám meg.



2013. dec. 26. 15:42
 1/3 dirtboy ***** válasza:

én nem értem hogy hogy gondoltad.

nagy hasat szeretnél azért hogy a bordáid ne látszódjanak hogy kiállnak, vagy mi?

2013. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát és hasizmokra kéne edzeni.

Van egy gyakorlat (az áthúzas) ami nagyon jó erre a területre de azt csak kondiban tudod csinalni..

2013. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, a lényeg, hogy zavar, hogy a bordáim ennyire kiállóak, olyan szinten, hogy még akkor is látszanak, hogy nem teljesen lapos a hasam. Azaz nem vagyok valami anorexiás, erős testalkatom van, de még így is kiállnak a bordáim. És így a derekam is eltűnik, mint ha nem is lenne.
2013. dec. 26. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!