Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SŰRGŐS! Vettem egy GH Max...

SŰRGŐS! Vettem egy GH Max izomtömeg növelőt. Erről szeretnék kérdezni nagyon "ostoba" dolgokat!?

Figyelt kérdés
Ugyebár az van ráírva, hogy napi 6tablettát kéne bevenemm éhgyomorra. De ez minden napra voantkozik? Mert én csak 2naponta edzek...Valamint jó lenne megtudni, hogy tudnám ezt a tablettát "megenni" elég nagy és még úgyis néha megakad a torkomon, ha kettétöröm..össze lehet darálni vagy valami?:'D Lehet kajával keverni, hogy elviseljem az ízét?:D
2009. nov. 26. 17:41
 1/4 anonim válasza:
hát mivel éh gyomorra így sztem a kajás dolog kizárt viszont ez egy hatalmas baromság!
2009. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogyassz hat tablettát naponta éhgyomorra. Fogyassz 4 tablettát edzés előtt és további két tablettát lefekvés előtt.
2009. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez rá van írva a dobozra is, de nem ez volt a kérdésem...
2009. nov. 26. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, minden nap kell szedned. am buta voltál mikor megvetted, mertha már tápkieget veszel, inkább por formában vedd, azt turmix formában be tudod vinni a szervezetedbe könnyedén, és még ízre is jók. (máramelyik...) nemhiszem hogy becses dolog kettétörve beszedni, sztem ha már megvetted kapszula formában szenvedj vele és gyömöszöld le a torkodon. jó lecke volt, legközelebb por formában vedd!
2009. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!