Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadásnál (bet365) mit...

Sportfogadásnál (bet365) mit jelent a 100% kezdő bónusz?

Figyelt kérdés

[link]

Szeretnék 1500 Ft-al számlát nyitni a bet365.hu-n, viszont az utolsó bekezdés nem egyértelmű számomra.

"Hogy bónuszával fogadhasson, egyszerűen játssza meg befizetésének összegét egyszer a kívánt sportokon és piacokon. Befizetését és bónuszát háromszor kell megjátszania a kifizetés előtt." Tehát ha jól értem, 1500 Ft-al kell vmelyik meccsre fogadnom és akkor ezután 15000 Ft-ot bármelyik meccsre feltehetek. De mit jelent az hogy háromszor kell megjátszani? Még sohasem próbáltam a sportfogadást, szóval egy konkrét példán keresztül valaki elmagyarázhatná. Egyébként a BL-ben a CITY továbbjutására szeretnék fogadni, szóval ha nem más, legalább a reálosok segítségére számítok. xD Thx



2013. dec. 16. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

a bayern fog nyerni...

hogy fogadhass a az 1500 bónuszoddal 1,5 től nagyobb oddsokú meccseken kell megjátszani 1500 összértéken hogy ezt ki is fizessék még 2* kell megjátszani

2013. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hookuszpook ***** válasza:

A 100% kezdő bónusz azt jelenti, hogy akkora összeget adnak bónuszként, amekkorát első alkalommal befizetsz. 1.500 befizetésnél 1.500-at kapsz és nem 15.000-t. Mindenhol van egy felső határa ennek a fajta bónusznak, a bet365-nél ez 15.000Ft. Ahhoz, hogy megkapd a bónuszt, hogy tudjál vele fogadni, egyszer meg kell játszanod a befizetés összegét (akár több részletben is), kifizettetni pedig csak akkor tudod, ha a befizetés+bónusz együttes összegét 3-szor megjátszod. Tehát egy meccset eltalálni kevés.

1.500 befizetésnél, ahhoz hogy kivehesd a pénzedet 1.500(megkapod a bónuszt) + 3.000(befizetés+bónusz)*3=10.500 Ft összegű fogadást kell megjátszanod.

A kérdés, hogy hagyományos fogadással ez sikerül-e vagy közben elveszted még a befizetett összeget is. Van megoldás, hogy biztosra tudj menni, de ahhoz több pénz kell és egy sportbefektetés nevű módszer

2013. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem és mi a helyzet akkor, ha én most fogadok a tavaszi BL meccsekre?
2013. dec. 17. 17:03
 4/5 hookuszpook ***** válasza:
Akkor veszik figyelembe a fogadást, amikor kiértékelték, azaz vége az eseménynek.
2013. dec. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hali, ha nem nyitottál még számlát, akkor írj és segítek, illetve kihasználhatjuk a barát bónusz kedvezményt is. Ha én hívlak meg a bet-re regisztrálni, és csak aztán regisztrálsz, akkor befizetésed után kapni fogunk mind ketten egy kódot amit aktiválva te is illetve én is 3750 forint barát bónuszt kapunk.
2013. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!