Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miskolcon milyen sportolási...

Miskolcon milyen sportolási lehetőségek vannak egy kezdő számára?

Figyelt kérdés

Néhány barátommal arra gondoltunk hogy el kellene valamilyen sportot kezdenünk, persze amatőr szinten, Ehhez várnék néhány tanácsot. Hol érdemes szétnézni? Egyáltalán el lehet e kezdeni szervezett edzésekre járni ilyen idősen kezdőként? (17/F) Még nem döntöttünk egy sport mellett sem, szóval jöhet bármilyen ötlet. Engem igazán a kosárlabda, vagy a tenisz, de szinte bármi megfelel ahol normális emberekkel, normális körülmények között lehetek.


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. dec. 10. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

én ping-pong ozni szoktam...

otthon, videó játékkal, ezzel a gyakorlattal ki is merül a sport iránti szenvedélyem...

2013. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
gyertek táncolni :D garantált a normális emberek, normális környezet!! sok lány között lehetsz nap, mint nap :D edzésben tart és tök jó lesz, hogy bármelyik lányt elkápráztathatod a parketten
2013. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!