Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én több éve tanulok társastánc...

Én több éve tanulok társastáncot, s ha én arra gondolok, hogy esetleg egy kezdő csoportot hoznék létre, akár gyerekeknek is, milyen végzettséggel lehetne már ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell ehhez vegzettseg, de ha siman csak egy tanc-tanulo vagy, nem mondjuk versenyzo vagy tancmuveszeti foiskolat vegzett, nem sokan fognak hozzad jarni.
2013. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 *Glissade* ***** válasza:

Első, mégis hogy a fenébe ne kellene hozzá végzettség?

Ne írjál már baromságot!

Itt nem úgy van, hogy bemagolod az anatómiát, megîrsz egy edzéstervet, megcsináltatod a vendéggel...

Sokkal komplexem tudás kell egy tánctanárnak, mint egy edzőnek.

Akkor nulla ismeretekkel mégis, hogyan csinálhatná?

Agyon nyírná a tanítványainak az îzűleteit!

2013. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 *Glissade* ***** válasza:
* komplexebb
2013. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
@Glissade: nem balettorarol volt szo...
2013. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 *Glissade* ***** válasza:
Az lényegtelen!
2013. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xxxyyyzzz2 válasza:
Magyarországon törvényileg meg van szabva h minden szolgáltató tevékenységhez végzettséget igazoló papír kell, emellett még ugye számlaképesnek is kell lenned h a NAV se köthessen beléd. én is szeretnék tánctanfolyamot indítani de papír nélkül még csak termet bérelni sem engednek erre a célra.
2013. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!