Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár hónapig sulyzótam, proteint toltam, jó edzés+kaja. Abbahagytam. Azt vettem észre, hogy pár hét alatt, hogy nem szedtem a proteint, nem edzettem, úgy összeestem, mint a szemét.. Ismerősem, akik nem szedtek proteint, nem estek össze. Mégis csak felfúj a protein??

Kétségtelen, nem csak én jártam így..


Most bokszolok, nem tudom, súlyzós edzés után, szedhetem-e.

Mi a véleményetek, mit rontottam el??



2013. dec. 9. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit ha abba hagyod a kondit azonnal össze esel ez ellen nem tudsz mit tenni csak azt hogy folytatod box mellett csak hát több hátránya lenne mint előnye
2013. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még mindig nem fúj fel a protein... mivel az egy makrotápanyag. És mivel nem számít a bevitel formája, ha poralakban viszed be, semmivel sem jobban "fúj fel", mintha csirkealakban vinnéd be.


Ennyi infóból amúgy nem lehet megállapítani. Annyi biztos, hogy ha nem edzel, ésvagy nem viszel be elég tápanyagot, az izmok elkezdenek bontódni. A genetika megszabja, hogy mennyire. Lehet az ismerőseid továbbra is ettek eleget, vagy szerencsésebb genetikájúak például.

2013. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Ökölvívás mellett, ahol minden edzésen 50 perces állóképességi edzés van a végén, van értelme proteint szedni, kiegészítés formájában?? Edzés után, 5-6 tojást eszek sütve/főzve.
2013. dec. 9. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!