Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a bombatippe...

Mi a véleményetek a bombatippek. Info tippadó oldalról? Valóban olyan jó mint amilyennek hirdetik magukat?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Felesleges. Fizetni a tippekért...

Én mostanában a profitipp.hu-ról válogatok. Ebben a hónapban eddig 8800ft haszon, ami nem rossz 5nap alatt. Részletes leírások, a szelvények 50-60%-a bejön ami elég a nyereséghez. Vannak rossz napjaik, de jól kell válogatni. Tegnap pl. 8meccset ajánlottak abból 3 jött be, a 8mecsből én 2őt tettem és nyertem is. Ők leírják az infókat,ajánlást, statisztikákat, neked pedig annyi a dolgod, hogy eldöntsd melyikre éri meg kockáztatni.

2013. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hookuszpook ***** válasza:

Nincsen biztos tipp, se pénzért se ingyen. Ráadásul az ingyen is lehet nagyon drága, mivel a tétet elvesztheted.

Az eredmény kitalálásával, a jövőbe látással szemben a fogadás módszere a lényeg. Azt megoldani, hogy bármi legyen is az eredmény, minden meccsen, minden fogadással csak nyeremény lehessen.

2013. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak magadban bízz,meg a szamaradban!!!
2013. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tippért pénzt adni! Horribile dictu !
2013. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem fair kis csapat van mögötte. Én többhelyről válogatom a tippjeimet, köztük van a bombatippek.info is, egyelőre meg vagyok velük elégedve.
2013. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2013. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

2013 november elején a semmiből előkerülve hirdették magukat egy kuponos oldalon.Havi 3000 forintos előfizetési díj fejében küldenek tippeket.A honlapjukon feltüntetett valószínűleg hamis statisztikai adatok szerint 2013 márciusától októberéig szinte minden hónapban 200-300 ezer forint nyereség volt a tippjeiken.Óriási átverés!!!

Novembertől az előfizetők miatt már nem manipulálhatják a statisztikákat.Ez látszik is a honlapjukon.November,december és január is veszteséges.

Hogy hol vannak a havi 200-300 ezer forint nyereségek?

Hát az Ő zsebükben a behúzott lúzerek előfizetései által.

2014. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hookuszpook ***** válasza:

#7:

Akkor ezért nincsen összegzés a november és december hónap alatt... mert az nem mutatna szépen. A januári sem túl fényes, ebből is lehet még bőven bukta.

Nem véletlenül írtam én is korábban, hogy nem a jövőt kell megpróbálni kitalálni, hanem a fogadási módszert kell jól megválasztani. A sportbefektetés rendszerű fogadás esetén teljesen mindegy, milyen eredmény lesz, a vége mindenképpen nyereség.

2014. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem vedeni akarom oket, mert a november/december epp csak plusszos, a januar meg minuszos. De en augusztus vegetol kaptam toluk a tippeket, es amit azota az oldalra felraktak, az valos volt. De h mi tortent veluk, azt nemtudom.
2014. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hookuszpook ***** válasza:

Semmi nem történt. Addig szerencséjük volt, most meg nincs. Vagy a #7. válasz az igaz.

De a lehetséges válaszoktól függetlenül úgy lenne korrekt, ha a veszteséges hónapok negatív eredményét is kiírnák. Vagy rosszul gondolom?

2014. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!