Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt a videót meg kéne mutatni...

Ezt a videót meg kéne mutatni mindenkinek aki a túlsúlyára fogja, hogy nem tud sportolni. Csak én gondolom így? (videó)

2013. dec. 4. 00:07
 1/8 anonim válasza:

Ez miért van a Szerelem, szex kategóriában? És mi köze egy testi fogyatékos embernek a túlsúlyosokhoz? Magyarázd már el.


Felesleges megmutatni a túlsúlyosoknak. Ha akar, sportol, ha nem akar, nem sportol. Tudod, ha valamit meg akarsz tenni, találsz rá megoldást, de ha nem akarod megtenni, találsz rá kifogást. Ennyire egyszerű.

2013. dec. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

unalmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.

*ásít*

mit b*szogatod a kövéreket? ha őt nem érdekli, téged mit érdekel? majd ha akar, sportol. csak azért kell fognia valamire, mert mások számon kérik.

kit érdekel? én boldog vagyok a +5 kilómmal, ha valaki ezért beszól, megeszem őt is!

2013. dec. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én azokról beszélek akik fogyni akarnak, nem azokról akik jól érzik magukat +pár kilóval. Mindig az van, hogy ők csak sétálni tudnak, stb...
2013. dec. 4. 00:10
 4/8 anonim válasza:

nem tudom, gyógytornász vagy-e, vagy valami egyéb szakosodásod van-e? akkor nem mondanál ilyen butaságot.

a 120 kilós nyilván nem tud futni, mert nem is szabad neki, megterheli a csontjait stb. és igenis, ha komoly elhízásról van szó, akkor komoly segítség kell a fogyáshoz, speciális étrenddel és mozgással.

2013. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Van az a túlsúly, ahol eleinte bizony csak sétálni szabad. Gondolj bele, adott egy borzasztóan túlsúlyos ember, aki hosszú évek óta semmiféle testmozgást nem végez. Úgy dönt, hogy elege van ebből, és változtatni akar. Nem kezdhet rögtön futópadon, stb, mert a szervezete nem bírná a hirtelen változást. Fokozatosan, lépésről lépésre kell hozzászoktatnia a testét ahhoz, hogy ezentúl a napi x órányi fekvést, kajálást, önsajnálatot felváltja a testmozgás.


Eleinte kisebb táv is elegendő, hiszen a 0 mozgásnál az is lényegesen több.


Utána mehet akár edzőterem, akár otthoni edzésterv.

2013. dec. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos igazad van, nem tudom bár a videot most nemtudom megnézni mivel telefonról vagyok, mert hamarosan mwgyek dolgozni, de minsenképp meglesem. Bár ha valaki fejben eldönti mit akar és belátja hogy baja van akkor biztos talál módot hogy változni tudjon

A lényeg a hozzá állás és a lelkesedés amihez nem árt ha kap egy lökést. Én is túlsúlyos vagyok, magambabis voltam fordulva bár nem mutattamki. A párkeresés számomra egy kínzának és mert sokan ezért koptattak le, pedig még esélyt sem aadtak arra hogy legalább megpróbáljak bizonyítani.

Én nekem a munkahelyemen sikerült sokat fogynom. Nem dolgozom betegre magam nem szakadok meg de a sok séta csak itt bent sokat számít ám. Nekem van egy kis izmom is mert régen kondizgattam plusz súlyt is emeltem de abba maradt. Én amikor megláttam hogy esnek le rólam a nadrágok mert már nagy lett és amikor vettem a bátorságot hogy rá álljak a mérlegre akkor döbbenten látom hogy 10 kilóval lettem könnyebb közel 3 hónap alatt ez nálam megadta a kezdő lökést a dologban és úgy 1 hónapja el is kezdtem mozogni. Nem kell megterhelés mert a magam fajta otthon ülőknek már az is nagy dolog ha hosszakat sétálnak kényelmesen nem leterhelően. Én eddig lusta disznó voltam de már komolyan eldöntöttem hogy ezen változtatni kell. Sokkal nagyobb önbizalmat ad a dolog jobban is érzem magam lelkileg már újra bele keverednék egy társaságba hogy picit éljek mert már meguntam a punnyadást. Jó volt otthon nem azzal volt a gond mert letudtam kötni magam ezért nem voltam annyira befordulva, de már több kell. Igaz most is nehéz így haverok nélkül, jó vanak csak már mindenki járja a saját útját. Új hely, új környezet, új élet. De így határozottan eldöntöttem én is hogy változni kell. Bár vannak olyanok is akik a túlsúlyuk ellenére elvanak de őket is biztos bántja a dolog.

Bár engem is még mert jó lene egy társ aki mégtöbb bizalmat ad és segít nekem, mot8vál mert ez az ami hiányzik. De jobb későn mint soha.

2013. dec. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akinek a lába van lebénulva, annak nem az anyagcseréjével van baj. Aki túlsúlyos, annak igen.


Tehát nem sportolgatni kellene, és ezt reklámozni, hanem meggyógyulni, lefogyni. Utána lehet sportolni is.. vagy kötögetni, mindegy.

2013. dec. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez is nagyon motiváló kétségtelen, viszont egy túlsúlyos embert inkább holtszezonos behízott testépítők képeivel lehet(ne) motiválni, akik minden évben behíznak (némelyik) és utána leadják a versenyszezonra.

Például Lee Priest

2013. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!