Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kick box vagy thai box?

Kick box vagy thai box?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és szeretnék valami küzdősportot, de nem tudom mi lenne nekem a jobb. vagy ha tudtok esetleg más sportágat, akkor mondhattok.

2013. nov. 28. 07:02
 1/3 aikiboxer ***** válasza:

E kettő közül teljesen mindegy, hogy melyik -- menj le mind a két helyre, és válaszd azt, amelyik

- közelebb van a lakhelyedhez

- jobb időpontban vannak az edzések és több van egy héten

- normálisabb az edző

- jobb a hely atmoszférája.


Érdemes egy sima bokszedzésre is ellátogatnod, a női boksz nagyon megy manapság, és szerintem az átlagember hosszabb távon is tudja csinálni, mert nem terheli a lábat/térdet, ami kicsit idősebb korban már macerás tud lenni.

2013. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát igazából túl sok különbség nincs az edzések között csak a technikák kisebb dolgokban térnek el úgyhogy arra menj amelyiknél színvonalasabb az edzés ha meg akarod mondok más sportágat is csak mond el mit szeretnél elérni
2013. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kick box edzéseken több a lány,velük összemérheted magad,legyőzheted stb,thai boxon meg esélyes,hogy egyedül lennél csaj.
2013. nov. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!