Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek béna vagyok?

Szerintetek béna vagyok?

Figyelt kérdés
Elkezdtem jógázni, tetszik nagyon, de néha a gyakorlatok közepette elfelejtem a helyes testtartást, és ma is ránéztem a szomszédomra és láttam hoppá. Meg az oktató azt mondta nekem arra kéne odafigyelnem, hogy egyenes maradjon a hátam. Meg néha rám szól, hogy ez vagy az nem jó. De tetszik és nem akarom abbahagyni.

2013. nov. 16. 20:04
 1/9 anonim válasza:

nincs olyan h béna... lehet neked több idö kell vagy nem oylan a testi adottságod tudomisén. sok gyakorlással valoszinü megtanulod. ha mégsem akkor nincs hozzá érzéked.nem lehet mindenki mindenben jo.


tipikus iskolai felfogás. az egyik 5öst kap a felhuzodzkodásra a másik meg 1est azért mert nem annyira erös a karja h felhuzza magát. irreális...

2013. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Majd fejlődsz, ne aggódj.

Mindenki így kezdi.

2013. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig mást is kipróbáltam, de egyedül ez jön csak be.
2013. nov. 16. 20:14
 4/9 A kérdező kommentje:
:)
2013. nov. 16. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:
ami vagy azt kezdőnek nevezik.
2013. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem vagy béna, nagyon ügyes vagy :)


Amúgy itt nem is csak mozdulatok kivitelezése érdekes, hanem az is, hogy hogyan éled meg ezt, hogy mennyire vagy jelen a mozdulatban.

2013. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Örülj neki, ha javítanak. Van olyan tanár is, amelyik nem szól bele, hogy mit csinálunk... nekem az nem tetszik annyira.

Úgyhogy folytasd nyugodtan, egy jó tanár még húsz év múlva is találhat rajtad valamit, amit jobban lehetne csinálni. :)

2013. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is így próbálok gondolni rá:)))) és nem fogom abba hagyni :))) legalábbis a közel jövőben nem!
2013. nov. 16. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
dehogy vagy béna, nehogy abbahagyd. örülj neki, hogy szól a tanár, s kijavít. s s igaza van az elsőnek, anno a tesiórán nekünk se mondtak el semmit, hogy mit hogy csinálj, hol kezdd el, ha nem megy. mássz fel a kötélre, kész. hogy tartsd magad, milyen izmokat erősíts, kit érdekel? vagy meg tudod csinálni, vagy nem. ki nem állhattam.
2013. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!