Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HÚZÓDZKODÁS! Hogyan tudnám...

HÚZÓDZKODÁS! Hogyan tudnám növelni a teljesítményem?

Figyelt kérdés

Az ajtókeretbe felfúrtam egy húzódzkodó rudat. Sajnos csak 2 húzódzkodást tudok csinálni, de azt se túl szabályosan.


Napi 4 * 30 fekvőtámasszal kezdek már 3 hónapja, de a húzódzkodás még mindig kihívás.


Hogy tudnék a húzódzkodás terén fejlődni?


2013. nov. 9. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A fekvő az nem pont ugyanazokat az izmokat mozgatja, mint a húzódzkodás.


Szerintem ha megcsinálod rendesen azt a kettőt, plusz erőlködsz még egy huzamosat a harmadikon, azzal stimulálod a hozzá kellő izmokat, hogy nőjenek hozzá a feladathoz.


Így előbb-utóbb egyre több fog menni.


Bár biztos van ennél jobb módszer is, annyira nem értek hozzá.

2013. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés húzódzkodás részében nézd meg a kezdő lépéseket, és az elvet, hogy hogyan lehet benne fejlődni.
2013. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem. Ha a lábamat egy székre teszem és úgy húzódzkopdom, akkor megy a 8-10 símán több ismétlésszámban is. De alátámasztás nélkül kiábrándító a teljesítmény. :)


Köszi a javaslatokat, mancsok mentek!

2013. nov. 9. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor csináld sokáig azt a lépést, amelyikből megy a megkövetelt ismétlésszám. Ez legyen az edzésprogramodban egy ideig, ameddig meg nem erősödsz a következő lépésig!
2013. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!