Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan sportokat...

Tudnátok olyan sportokat mondani, amit nem késő elkezdeni 19 évesen?

Figyelt kérdés

Itt vagyok egyetem első évében, és nincs semmi hobbim, gondoltam, szívesen elkezdenék valami sportot. Néptáncoltam, társastáncoltam, aerobicoztam pár évig. Labdás csapatjátékokat nem szeretem. Futás-úszás nem elég érdekes (úszni eljárok néha).

Persze nem akarok versenyezni meg hasonlók, csak hogy történjen végre valami az életemben... Anyagi körülmények szűkösek, ezért ilyen hogy síelés, vitorlázás, stb kilőve.

19/L


2013. nov. 7. 08:11
 1/7 BringaManó válasza:
folytasd a táncot
2013. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit se késő elkezdeni 19 évesen.

Ha kemény csaj vagy, és bírod a koszt, akkor hegyikerékpározz, bár az se olcsó, de elég néhány évente bicajt venni mondjuk 100-200ezerért. Jó a levegő, lehet nézni a tájat, olyan mint a kirándulás, csak sokkal hosszabb utat lehet megtenni.

Ha meg a steril körülményeket szereted, akkor csinálj valamit teremben, például fitnesszt vagy teniszezz.

2013. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Folytatnám szívesen, de nincs hol/kivel. Második válaszoló, köszönöm.
2013. nov. 7. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:
sakk
2013. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Box,wing chun,aikido vagy esetleg csak fitness terembe eljarsz es semmit se keso elkezdeni 19 evesen ismerek olyat aki 40evesen kezdett lejarni box edzesre,leld benne az oromod es ennyi aztan a tobbi jon magatol.
2013. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Crossfit. 8-10ezere/hó(általában 12edzés)

Nem túl drága, nem túl időigényes, de viszont nem is unalmas.

2013. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sakk

póker

csocsó

2013. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!