Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Semmi sem vonz igazan... Lovagoltam egy ideig es en szerettem es a lovakat is imadom de... Nem tudom, elkezdtem felni igy az egesztol, amiert nagyon utalom magam, de nem tudok ellene semmit tenni. :/ Tancoltam meg, de szeretnek kiprobalni valami ujat. Jon a tel, ki se szaladhatok valakivel tollasozni se vagy ilyesmi. Labdajatekokat nem igazan szeretem, futni utalok, testalkatom normal, vagy annal talan kicsit vekonyabb.


Otletek? Ti mit sportoltok?

Koszi a valaszokat elore is. :)



2013. okt. 8. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
önvédelmi vagy valami küzdősport (más nagyon nem jut az eszembe)
2013. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Box, thai box, kick box, savate, birkózás, ju jitsu,aikido, judo, k-1, mma. Ezeket ajánlanám küzdösportok és önvédelmi sportok közül.
2013. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 aikiboxer ***** válasza:

A leírásból ítélve lány lehetsz. Először is gondolj az egészségedre, alakodra. A legfontosabb dolog a tested karbantartása, erre pedig a legjobb a saját testsúlyos vagy súlyzós edzés. Azt javaslom, menj el heti 2x40 percet kocogni, mellette meg kezdj el otthon alakformálni/erősíteni. Néhány ötlet erre:

- Vedd meg a Fegyencedzés című könyvet, és kezdd el otthon csinálgatni. Ez egy saját testsúlyos edzésrendszer, amihez semmilyen eszköz nem kell (csak talán majd egy húzódzkodó rúd).

- Ha szeretsz edzésre járni, akkor keress a közelben Kettlebell edzést! Ez irtó szuper, egyfajta súlyzós edzés, az egész testedet formálja, erősíti!

- Szerezz egy testépítő havert és menj le vele edzőterembe "gyúrni".

- Keress a környéken női tornákat, ezen belül hot iront.

- Vegyél egy Thera-Band gumiszalagot, és kezdje el vele otthon edzeni. (Ezt mondjuk én a Fegyenc mellé ajánlanám.)

- Esetleg ha szereted a kihívásokat, akkor Crossfit. De inkább a fentiek valamelyikével kezdd.


Na ezen felül ha unatkozol, akkor keress egy bokszklubot, a női boksz amúgy is felfutóban van, egyre több csaj bokszol, nagyon-nagyon szórakoztató és ugyanakkor nagyon magas sportértékű szabadidősport. :)

2013. okt. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. :) a kuzdosportok es az ilyen sulyzos-gyuros cuccok allnak a legtavolabb tolem azt hiszem.:D el sem tudom kepzelni, hogy valakit megussek akire nem haragszom... De azert koszonom a valaszokat. :)
2013. okt. 9. 13:19
 5/8 anonim válasza:
Zumba, aerobic, ilyesmi?
2013. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mit sportoljak, ha az összes sportot utálom?? nos hát erre nem lehet válaszolni

vagy megváltoztatod a véleményedet vagy egy lusta csőcselék leszel, aki csak otthon ül, és bámulja a tv-t.

a saját testsúlyos gyakorlatok(vagyis a fegyencedzés), egy nagyon jó program, amit lányok is végezhetnek, és nem utolsó sorban ad egy olyan célt, ami sokáig le fog kötni, nem ilyen h.lye kérdésekkel leszel elfoglalva, és még hozzá jó alakod is lehet tőle. És ezt a fajta sportot akár bent a szobádban is végezheted, nem kell kimenni a hideg, fagyos télbe, ha már félsz tőle,

2013. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia. Hát én egy 13 éves lány vagyok. Szóval 13 éves ésszel próbálok ötleteket adni. XD Hát én most atlétika edzés-re járok én nagyon szeretem. De látom te utálsz futni :D de ne aggódj sokan utálják a futást!! XD Nem tudom hát egy pár ötletet tudok adni pl: foci, floorball, kosarazás, kézi,kidobó

vagy járj hip-hop-ra én imádtam.

Sajnálom ha nem tudtam segíteni. :( de fel a fejjel majd találsz valami jó sportot amit igazán szeretsz!!! :)

2013. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Hát jó lenne tudni hány éves vagy meg pár infót ,hogy mibe kezdhetsz még xy évesen bele... 0-13/14 éves koromban én inkább valami hajlékonyabb sportot választanék. pl.: Ritmikus sport gimnasztika ,ami azért jó ,mert nagyon megnyújt és ha rossz a tartásod ezzel könnyen megoldhatod.Ha nagyon erősíteni akarod magadat ,akkor ajánlom a kajakozást,evezést ,ami télen edzőteremben történik. Ez télre nem annyira ideál ,de azért ez is egy szép sport :úszás. Ha nagyon valami vízi sportot szeretnél választani ,akkor ajánlom még a zinkronúszást. Ha csak edzőtermi edzést szeretnél ,akkor válaszd a fittnest ,amiben benne van az aerobic (felnőtt)

magánedzővel :)


Én eddig fittnesre (abbahagytam mert nagyon messze laktunk egymástól),szinkronúszni(abbahagytam ,mert ahova én jártam nem nagyon foglalkoztak a sportal inkább a pénzel)ez az erzsébeti uszodában volt és most ritmikus gimnasztikára járok, ami isteni :D


Remélem tudtam segíteni :)

2013. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!