Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehetne...

Milyen gyakorlatokkal lehetne ilyen fenekem? Bárki elérheti ezt a formát, aki megfelelően edz rá? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem vagyok megelégedve a fenekemmel, ezekhez hasonló, szép kerek feneket szeretnék. Milyen módszerrel lehet ezt elérni?


Valamint bárki elérheti ezt a formát megfelelő módszerekkel?

(privátban akár képet is küldök, hogy az én popsim jelenleg milyen, hogy abból hogy lehetne kihozni a legjobbat)


2013. okt. 7. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Jöhet a popsi fotó! ;D
2013. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem lehet bárkinek. ez alkat függő van akinek ha edz eltünik a feneke ha amugyis lapos. van aki meg nem tesz érte semmi és mégis keres a feneke. Ez olyan mint egy fiús keskeny csipőjű lánynak nőnek sosem lesz kerek csipője, nőies csipője akinek meg alapból széles és a csont is kijjebb áll annak meg sosem lesz fiús kesekny csipője. hozottt anyagból lehet dolgozni.
2013. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy az edzéstől eltűnik a fenèk te szakbarbár.


Igen kérdező ez genetika is de nagyon sokat lehet rajta javítani.

A nőimagazin-féle "napi 20 perc popsitornákat" felejtsd el.Semmi hasznuk.

Egy héten 2 alkalommal kell megedzeni keményen,ha lehet súlyokkal.És persze megfelelő étrend is kell.


Konditerembe tudsz járni?

2013. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
De létezik olyan hogy még laposabb lesz ahogy a mell is el tud tűnni egy nőnél (ezért van a testépitő nők 99%-nak szilikon melle) ugy a fenék, ugy értem az eltünést hogy még laposabb lesz. Láttam már pár ilyet, ilyen körökben dolgozok.
2013. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mell eltűnhet mivel zsírszövet.

De a fenék kerekségét a farizom adja esetleg egy kis zsír.

Ha valaki rosszul csinálja akkor persze laposodhat ha lemegy a zsír és nincs izom..

De ez csak ritks eset

2013. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :) Konditerembe sajnos nincs lehetőségem járni. :(
2013. okt. 7. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor a Fegyencedzés című könyvnek nézz utána.

A legjobb fenékgyakorlat a guggolás és a kitörés.

Az izom attól épül ha akkora súllyal dolgozol amivel 12-15 ismétlés megy.Ha ennél több akkor az már inkább állóképességet növel.A saját testsúlyoddal ezt gyorsan elérheted ezért kell a pluszsúly.


A Fegyencedzés pedig a nehezedő gyakorlatokra épül.

2013. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!