Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg lesz Vettel 4. világbajnok...

Meg lesz Vettel 4. világbajnoki címe?

Figyelt kérdés

Szerintem meg lesz, és MEGÉRDEMLI! 1-2 vb címet sem lehet szerencsével szerezni, na de 4-et? Ezt nem is kell magyaráznom! Viszont Alonsoról még néhány szót: Alonso egy hihetetlenül jó pilóta, az egyik legjobb a mezőnyben, én nagyon jó versenyzőnek tartom, de a viselkedése egyszerűen elviselhetetlen! Persze megértem, hogy rossz neki, hogy Vettel zsinórban negyedjére lehet világbajnok, és megint alul maradhat, ezt tényleg megértem, de nem lehetne egy picit sportszerűbben? Meg mondják Vettelre, hogy abban az autóban más is nyerne, szerintem meg nem! 4VB címet, nem kell magyarázni. És hogy "unalmas" lett a Forma 1 az nem Vettel hibája, hiszen ő szinte mindig nyer, hanem a többieké, hogy nem tudnak felzárkózni.


Vélemények?



2013. okt. 6. 21:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg lesz helyett, Meglesz- szót akartam, elnézést.
2013. okt. 6. 21:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez technikai sport. Szóval a kocsinak kell nagyon jónak lenni elsősorban. A red bull meg kiemelkedik.

Elhiszem, hogy nehéz belátni a Vettel fanoknak, de ezzel a kocsival sokan mások is nyertek volna több vb címet. Ettől még jó pilóta a német, de a tény az tény.

A mostani Mclarenben ő se lenne sehol.

2013. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Elhiszem, hogy nehéz belátni a Vettel fanoknak,"


Én meg erre azt mondom, hogy én nem szeretek magyarázkodni, csupán a tényeket veszem alapul. A tény pedig az, hogy halad a 4. vb címe felé, a többi meg csak magyarázkodás. :)


Persze az tény, hogy gyors kocsija van, kár is lenne tagadni.

2013. okt. 6. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég gyanús, hogy egy kevés intelligenciával megáldott tini vagy csak.

Minek írsz ki kérdést ha csak ilyen gyerekesen tudsz reagálni? idióta

2013. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves szavaidat. Nem vagyok tini, intelligens embernek tartanak, és nem szoktam leidiótázni azt, aki nem ért velem egyet, ELLENTÉTBEN VELED! Az intelligenciáról ennyit. Valaki nem azt mondja, mint Te, máris idiótának nevezed.
2013. okt. 6. 23:33
 6/8 A kérdező kommentje:

"Én meg erre azt mondom, hogy én nem szeretek magyarázkodni, csupán a tényeket veszem alapul. A tény pedig az, hogy halad a 4. vb címe felé, a többi meg csak magyarázkodás. :) "


Ez lenne a gyerekesség? Melyik része? Szerintem ezek TÉNYEK! :)

2013. okt. 6. 23:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Nekem is felmegy a pumpa hogy évek óta nyeri a címeket és nem képesek elismerni a tudását. Akkor ennyi erővel bármibe bele lehet kötni. Sok ember felfogása számomra felfoghatatlan. Vettel a legjobb és kész.
2013. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég gyanús, hogy egy kevés intelligenciával megáldott tini vagy csak.

Minek írsz ki kérdést ha csak ilyen gyerekesen tudsz reagálni? idióta"


Mielőtt idiótának nevezel valakit, előtte tanulj meg normálisan fogalmazni. Az ilyen emberektől felfordul a gyomrom. A Kérdezőnek 100%-ban igaza van. Mit kell magyarázkodni azon, hogy nyert 3 világbajnoki címet, és most lesz a negyedik? Persze lehet fogni az autóra meg mindenre, de tudod hááááááával nem kezdünk mondatot. Mi lett volna ha, ilyen nincs! Háromszoros bajnok és kész!

2013. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!