Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csapatot váltsak? Mit csináljak?

Csapatot váltsak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most egy egyesületbe járok úszni. Szeretem, bár az edző nem foglalkozik velem, nem segít abban, hogy jobb legyek. A csapat jó, de nincsen olyan közel álló barátom ott. A másik egyesületbe sokkal kényelmesebben tudnék eljutni és többet tudnék járni, talán az edző is többet foglalkozna velem. De ugyanakkor nem szívesen hagynám ott a mostani csapatot, mert a versenyeken találkoznék velük és félek, hogy megsértődnének rám. Mit tegyek? Szerintetek?

17/L


2013. okt. 5. 20:23
 1/1 anonim válasza:
Szia ! Szerintem az a legegyenesebb ha ezt elmondod az edzőnek és az egész csapatnak nyíltan. Meglátod majd akkor hogy viszonyúlnak az egész helyzethez. Elmondod azt is ami rosszul esik, meg azt is hogy nem szeretnéd otthagyni őket. Igaz fiatalabb vagyok 15/F de szerintem ez diplomatikus megoldás :D
2013. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!