Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taurin - vasaroltam taurint...

Taurin - vasaroltam taurint de nem merem bevenni, károssak az ilyen szerek (fehér kristályszeru cucc)?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 1. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem emlékeztet mondjuk a cukorra meg a sóra? Attól is félsz?

A szerves molekulák általában ilyen fehér színű cuccok, mert nincs bennük gerjesztett elektron, ami elnyelné a fénysugara bizonyos hullámhosszait, hogy csak a többit verje vissza, amiért a színt látod (valami ilyesmi, bocs, ha rossz, nemtudom hogy keressek rá :D)


Mondjuk azt nem tudom, mi értelme volt pont egy kiló taurint venni, de te biztos. Ha értelmesen használod, nem káros (tehát ne merőkanállal tömd magadba. ha sima konyhasóval csinálnád, az is káros lenne. fél kiló sóba gond nélkül belehalsz)

2013. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

400 g mot vettem felesbe az egyik haverral.

Szoval hazsnálhatom a napi 2g-t nem marad vissza valami tole vagy (lerakodik)stb.

2013. okt. 1. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!