Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvőtámasz probléma?

Fekvőtámasz probléma?

Figyelt kérdés
Sokan mellette esküsznek, sokan ellene. Valaki fejlődik tőle, valaki nem. De ez mitől függ? Számomra hatásos, sőt edzi a vállakat és tricepszeket is keményen. A vállaimat eléggé terheli, néha fájni is szokott, meg hamarabb elfárad mint a mellizmom. Ez mitől lehet? Alapból gyengék a vállaim, vagy csak alaposabban be kéne melegítenem? Illetve hogyan helyezzem el a tenyeremet a földön? (Mihez-milyen közel.) Az említett mind3 izomzatra szeretnék edzeni és fejlődni.
2013. szept. 29. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék ha csak fekvőzni akarsz.

De jobb lenne izomcsoport edzés.

Az előző oldalon mindent megtalálsz.

2013. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tarnolf válasza:

Én személy szerint fekvőzés mellett vagyok. Melegítést csináld kicsit tovább, mint ahogy eddig csináltad, ha még mindig fáj a vállad, akkor valószínűleg gyengék alapból, de ez nem baj, nekem is gyengék a vállaim, jobb előrébb is van, mint a bal, de ha kitartóan fekvőzöl, akkor egy idő múlva, nem fog fájni.


Ha mellre akarsz fekvőzni akkor kezeidet úgy tedd, hogy kicsit szélesebben, mint a vállad, az ujjaid egy 30 fokkal nézzenek befelé, és a könyöködet ne magad mellé szorosan, hanem oldalra kifele irányítsd.


Tricepszre vállszélesség, kezeid előre mutassanak, és a könyöködet szorosan a felsőtested mellett tartsd, ha jól csinálod érezni fogod.


Vállra meg nehezebb szerintem, de ott annyit, hogy ne a kezeidet a hasad alá tedd és úgy fekvőzz ( kényelmetlen eléggé).


Azért linkelek 1 videót, ha nem akarsz gépeken edzeni, hanem otthon, tök jó kis gyakorlatokat mutat benne a srác és csak 2 szék kell meg 1 rúd (akár seprűnyél is)


http://www.youtube.com/watch?v=LqgGhJywnHI

2013. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2013. szept. 30. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!