Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok nyámnyila...

Miért van ilyen sok nyámnyila focista és kézilabdázó? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az osztályomban sokan kézilabdáznak és páran fociznak. Na én azt gondolnám egy sportolóról (én is az vagyok csak másik sportban), hogy nem fog minden kisebb esés, rugás után "majd meghalni". Konkrét történet; fociztunk tesin amikor az egyik kézilabdás belerúgott egy osztálytársam bokájába, és elvileg a kézilabdásnak "megfájdult" a vádlia. Erre előadta a nagy halált és levonult a pályáról, közben oltotta az osztálytársamat. És azt vettem észre, hogy a nem focizó és nem kézilabdázó osztálytársaim (én se) ilyen kisebb rugásokat "a sport velejáróit" meg sem érezzük, ők meg percekig fetrengenek és előadjak a hattyú halálát. Miért csinálják? Szerintem már-már szánalmas. (és felnőttek között is látok ilyet). Tisztelet a kivételnek, csak keveset látok. Előre is köszönöm! 14/f

2013. szept. 27. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindig is lesznek ilyenek. Úgy veszem észre, hogy a nagy "focista" haverjaim fuves focipályán szeretnek hemperegni. Elég hülyén hangzik, de kicsit megrúgják és ott hempereg a füvön. Nem tudom ez miért jó, de hát vannak ilyenek. Azt utálom pl. osztálytársaim szeretnek ütögetni mert thai boxolok+boxolok és azt hiszik akkor most én vagyok a boxzsák hogy lehet ütni, rúgni. Amikor én egy kicsit odaütök/rúgok nekik már szenvednek stb.
2013. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy hempereg, de miért rúg bele valakibe, hogy aztán hanyatteshessen és levonulhasson a pályáról?! Ez olyan szánalmas.
2013. szept. 27. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
azért mert ez már nem sport! nézz meg 1 bmx-est megy a pályán elnyal eltöri mindenét feláll oszt megy tovább! itt meg ahogy te mondtad belerúg egy nagyobb részecskébe és már halott is! :-/
2013. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na azt megnézem,hogy összetöri mindenét és továbbmegy.....Na meg a kézilabda miért nem sport?Biztos nem kézilabdáztál még,mert azért a kézi nem egy kiskasszonyka sport.Kemény ütközések,esések,lökések vannak.Nem is kevés...előbb gondolkozz!!!
2013. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy vannak kemény ütközések ami után természetes, hogy elfekszik de egy kis rugás, ütközés miatt nem kéne fetrengeni.
2013. okt. 12. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ilyet még nem láttam,hogy egy kis rúgástól meg akarna valaki halni.Mai meccseken énis kaptam jó pár rúgást,alig vettem észre.
2013. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem azért nyámnyila mert kézilabdás hanem eleve nyámnyila. a kézilabda igenis sport! sprintelni kell a terembe ide-oda, nagy lökdösések, esések, balesetek törtennek. álló képesség kell hozzá bôven :-)
2013. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, hogy nem sport és elismerem, hogy jó kondiban kell lenni hozzá. De a kérdés nem erre vonatkozott, és persze, hogy vannak komoly sérülések de azt se firtattam.
2013. nov. 18. 22:12
 9/9 anonim válasza:

Hát ez szerintem ember-, csapat-, és edzőfüggő.

De főleg edzőfüggő. Ha az edzőjük azt üzeni feléjük hogy sérthetetlenek, és őket senki se bánthatja, akkor előbb-utóbb elhiszik, és természetesnek veszik.

pl.: Van egy kézilabdacsapat, aminek az edzője meg van róla győződve hogy a csapatából úgy ahogy van válogatott csapat lesz, és a csapattagokat így neveli, és elhiszik magukról, és felfuvalkodott hólyagok.

Most még kiemelkedőek a korosztályban, mert izmosak, magasak(mostmég, de ők már nem fognak tovább nőni) és gyorsak, de nem lesznek válogatottak, mert még kb. 2 év és minden normális ütemben fejlődő csapat utoléri őket.

De egyébként rengeteg ilyen csapat van már, és ez szomorú, de majd nagy pofárab*szódás lesz mikor majd egyszer nagyon soká leesik nekik hogy bizony nem különbek senkitől.:)

2013. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!