Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti engednétek a 17 éves...

Ti engednétek a 17 éves kézilabdázó lányozoknak?

Figyelt kérdés
Egy NB1ES csapat elhivta próbajátékra, és ha megy akkor leigazolnák. de ez a csapat kb 500 kmre lévő városban lenne. a klub biztosítana kollégiumot, egy sportiskolába járna, de csak ritkán tudna hazajönni. amugy élete a kézilabda , és nem is csinálja rosszul sőt... engednétek? ő menne!
2013. febr. 27. 22:02
 1/9 anonim válasza:
Persze, hogy elengedném 17 évesen, ha neki is ez a vágya.
2013. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, 17. évesen már vagy megnevelted vagy nem.
2013. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mèg csak kismama vagyok azt mondom hogy engedném. Lehet, hogy egy nagy tehetséget "fognàl vissza".
2013. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Engedném,és büszke lennék.

Ki tudja miből lesz a cserebogár...:)

Minden nap skypeolnánk és igyekeznék mindenben támogatni,még 500km távolságból is.

2013. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kemény az az 500km, nehéz volna, de lehet nagy sportoló lenne belőle. Rajtam nem múlna.
2013. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is engedném, Ha tényleg élete a kézilabda csak rontana a helyzeten ha otthon kéne maradnia.
2013. febr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem jobb kézilabdából keresni a pénzed, bejárni a világot, mint görnyedni egy szallag mellett egy életen át.
2013. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még szép. Egy próbát megér. Félre kell tenni azt hogy te mit szeretnél, többet vele lenni stb. Lehet hogy most indul el egy olyan úton ami boldoggá teszi, és lehetősége lesz azt csinálni amit szeret, és még pénzt is keres majd vele. Támogasd mindenben szerintem. Ja és 500 km nem a világvége.
2013. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A mi iskolánkban van két gyerek akik Erdélyiek és csak szünetekben járnak haza. Tök boldogat, elvannak mindenkivel, hétvégén is a koliba vannak, ami kicsit uncsi lehet szerintem bár.. nemtudom:D És még az se ritka, hogy szünet előtt egy héttel elengedi őket az igazgató. Kérdésedre is válaszolva engedném, mert ha nem, lehet megbánnám. Hajrá!
2013. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!