Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak, akik csak tornadresszb...

Vannak, akik csak tornadresszben tesiznek ebben a jó időben az udvaron?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen :)
2013. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem első órában van a tesink akkor igen.

10. osztályos vagyok és most is dresszben tornázok tesin. Persze ha első óránk van és kint vagyunk akkor magamra veszek egy melegítő nadrágot meg valami felsőt is, de én többnyire hosszú ujjú dresszben tesizek, az vastagabb valamivel és abba kilehet bírni ha enyhe 20 fok körüli hőmérséklet van kint.

Nálunk nem kötelező a dressz, de sok lány hordja viszont én vagyok az egyetlen aki kint is hajlandó csak dresszben tesizni, még kis gatyát sem veszek fel rá. Terembe rövid ujjú dresszen vagyok, csak akkor veszek rá nadrágot meg nagy ritkán pólót ha télen hidegebb van odabent, de akkor is inkább hosszú ujjú dresszt viselek.

2013. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Végre valaki, aki így gondolkozik. Irigyellek.

Ha nem indiszkrét a kérdés, melyik településen történik ez manapság?

2013. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már hideg van ahhoz...
2013. szept. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs jó idő, de ha abban a teremben van tesink ami kegyetlenül fel van fűtve akkor csak tornadresszbe vagyok ott. Ha a nagy de hűvös teremben vagyunk akkor veszek rá pólót meg nacit. A sulinkban két tornaterem van egy kisebb meg egy nagyobb. A kisebb az inkább egy táncterem, illetve a tornászok szoktak ott gyakorolni, meg gyógytorna is szokott ott lenni ahol nem kell az intenzív mozgás. Ott jobb dresszben lenni mert marha meleg tud lenni ha mozgunk. Kint az udvaron csak akkor ha már 25 fok felett van akkor én rólam már folyik a víz egy tempósabb sétánál is, futásnál jóformán ömlik rólam. Nekem a dressz vált be erre a legjobban mert az nagyon jól szellőzik, és kellemesen hűsít amikor futok meg gyorsabban megszárad és nem fülledek bele. Viszont ha futás óra végén van és már az öltözőbe kell menni átöltözni akkor kell várjak 5 percet hogy levegyem magamról mert annyira rám tapad hogy azt le nem húzom magamról sehogy sem :)

Néhány fiúnak szokott tetszeni a látvány hogy egyedüli lányként dresszbe nyomom, az osztálytársaim időnként tesznek megjegyzést de elfogadták hogy én ilyen vagyok és ennyi.

2019. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!