Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szegeden a Wing Tsun kung fu...

Szegeden a Wing Tsun kung fu havonta mennyibe kerül, és mennyibe kerül körülbelül hozzá a felszerelés?

Figyelt kérdés
szeretném elkezdeni, csak előtte szeretném, h legyen róla valami vázlatom h körülbelül mennyibe fog kerülni

2013. szept. 23. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
szia bocsi én nem a kérdésedre válaszolok csak tanácsot adok!: sok itt az olyan gyerek aki ha meghallja hogy wing tsun rosszul van és megpróbál majd téged eltéríteni hogy inkább box vagy thai boxolj mert az a jó! most mondom NE törődj velük! én is wing tsun-ozok és nagyon hatékony! drukkolok neked sok sikert! :-) amúgy csak a mellvédő árát tudom az kb 5.000 Ft! :-)
2013. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én birkóztam és anno úgy csináltam hogy bementem edzésre és megkérdeztem az edzőt hogy mennyit és mire kell fizetni.
2013. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jah igen de én 4 éve abbahagytam mert nem bírtuk anyagilag és most fogok vissza menni 1 hónap múlva! ezért nem tudok válaszolni a kérdésedre!
2013. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!