Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam el neki...

Hogyan magyarázzam el neki Hogy túlzásbaviszi és ez igy nem jó?

Figyelt kérdés
Anyu fogyni szeretne és ezért tornázik, pl súlyzókkal guggol 300-at és én ugytudom Hogy az a jó gyakorlat amiből max 15-20 darabot lehet megcsinálni. Hogyan magyarázzam el neki Hogy ez igy nemjó edzés?
2013. szept. 23. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nincs mellé megfelelõ étrendje, akkor majd rájön magától, ha van, akkor meg szinte lényegtelen mit mozog, de ezzel ki fogja nyírni az izületeit és megintcsak rájön magától... amúgy keress szakirodalmat és ültesd le mellé.
2013. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyi az étrendje Hogy nemeszik kenyeret
2013. szept. 23. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó ez kezdésnek, jobb, mintha semmit nem tenne. Később végezheti nehezebb súllyal 15-20-as sorozatokat is, de inkább azt magyarázd el neki, hogy nem kell minden nap guggolni, elég heti egy lábedzés is, ha az kemény. Mehet pl kitörés, lépcsőzés is. És mindenre eddzen ne csak lábra.
2013. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

300-at guggol egyszerre súllyal?! Az igen. Ha a többiből is szintén ennyiket csinál, akkor anyud a supermother!

Szerintem ha te nem tudsz rá hatni, akkor hagyjad, egyszer úgyis megunja, és leáll. :-)

2013. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

300-at guggol, szabályosan?


Segítsen már nekem is, és ha van ötlete hogyan lehet 1 lábbal 15-30-at csinálni, akkor még meg is fizetném!

2013. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az a baj Hogy túlságosan is komolyan veszi már kicsi korom óta edz és addig nemhajlandó strandra menni ameddig nem lesz tökéletes teste... mert Hogy ő mindenáron kicsi feneket akar... mert neki kicsit olyan lefele ovális formájú a feneke, de ha megmondanám neki Hogy ezzel nemnagyon tud mitkezdeni mért genetika, képes lenne felvágni az ereit...egyszer kimaradt az esti tornája ezért nem ment dolgozni hanem otthonmaradt és 3szor annyit csinált mindenből... amúgy néha karra is dolgozik.
2013. szept. 24. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy világnézete az biztos. Rossz neki, következő életében talán másképp dönt.. ha lesz.
2013. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, az önértékelési problémákon nehéz segíteni, szerintem te nem fogsz tudni, talán szerencséd lesz, és lesz olyan személy, akire egyszer hallgat.
2013. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!