Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki aki jártas a magyar...

Valaki aki jártas a magyar box (boksz) -ban ismeri Füzi Krisztiánt?

Figyelt kérdés

Nézegettem box klubokat és a Óbudai Római Boksz oldalán láttam, hogy mennyi mindent nyert... :O

Ez lehetséges?


[link]


2013. szept. 4. 18:32
 1/3 Damon92 válasza:
Én őt eléggé sajnálom. Tavaly volt lent nálunk a Zuglói Klubban edzeni. Nagyon jó bokszoló, de érdekes személyiség. Itthon több tv (sport 1, sport klun, RTL Klub...) is felkérte, hogy szerepeljen de ő ezeket nagyon élesen visszautasítja. Semmilyen médiában nem akar szerepelni (se hírportálok, se tv). Személyesen azt mondta, hogy elég neki a kinti felhajtás itthon nyugodtan akar élni. Érdekes de messze a legjobb képességű magyar ökölvíó.
2014. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:DDDDDDD Ez egy kamu :D Csinált egy rahedli oldalt, ahol ír magáról, Canelo Alvarez videóit úgy állítja be, mintha ő bokszolna :D Hobbi bokszoló, aki ügyesen meghackelte az internetet - Barney Stinson nyomán :D Hivatalos oldalakon nincsen jegyezve, így eléggé levágós + van róla egy eredeti vid, ahol edz, erősen látszik a stílusán, hogy hobbista. Én mindenesetre nem tudom hova tenni, hogy ügyes, ahogyan meghackelte a netet, vagy szimplán csak szánalmas... Én jó lelkű vagyok, szval inkább az elsőt feltételezném... Mindenesetre jól beszívtátok ti is :D
2015. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fgolik válasza:
😁 Elvileg Tyson ellen nyomta.. közben mellettünk ült angol órán még középiskolában...
2021. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!