Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bundeswehr, vagy Gurkha...

Bundeswehr, vagy Gurkha bakancsot vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy pár jó minőségű bakancsot. Eddig csak Martenst hordtam, de a magyarországi beszállító megszűnt és külföldről nem akarok rendelni. Nézelődtem és két típus nyerte el a tetszésem. Az egyik a Gurkha, az alapján, amit olvastam róla elég jó minőséget képvisel. A másik a Bundeswehr bakancsok, amin meg nem sok mindent lehet magyarázni, német katonai minőség. Utóbbi esetében inkább a kényelem volt kérdéses. Akinek van ez ügyben tapasztalata, az tudna tanácsot adni, hogy melyiket válasszam? Több funkciója is lenne a választott lábbelinek. Tudom, hogy nagy váltás a Martens után, mert teljesen másra való, ezért nem is ugyanazt várom tőle. Használnám terepen, de hétköznap is ez lenne a téli/őszi viseletem. Épp ezért fontos, hogy nagyon kényelmes legyen (amennyire persze egy bakancs az tud lenni), és bírja a gyűrődést.

2013. szept. 4. 16:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Bundeswehr esetén a szabvány, harci bakancsról van szó.
2013. szept. 4. 16:53
 2/2 anonim válasza:
Én pont fordítva vagyok a helyzettel, egy Bundeswehr-t hordtam 2 évig(a régebbi változatot), most Martensem van. A bw-t már használtam vettem, de meglepően kényelmes és strapabíró volt. Rengeteget hordtam, és szinte mindenben volt része, a kemény túrán át a minden napi hordásig, így hát azt ajánlanám. Azért is tenném le a voksom amellett, mert az hadi gyártmány, amely háborúba készült, ellentétben a Gurkhával, amelyet civil piacra gyártanak.
2013. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!