Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Thai-boxba valóban létezik...

A Thai-boxba valóban létezik olyan hogy a sípcsont kiidegelése? Vagy ez csupán egy mese? >Konkrétum<

Figyelt kérdés
Ha létezik, valaki tud adni nekem tanácsokat a kiidegeléséhez,ötleteket,honlapot v bármi támpontot vagy fogozkodót?köszönöm előre is...
2009. okt. 31. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Elég sok helyen próbálják a fájdalomküszöböt magasabbra tenni. Úgy tudom, hogy rugdossák, azzal rugdosnak valamit, stb..
2009. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
A sipcsonton valami keménye huzógatnak fel le addig amíg elnem kezd vérezni akkor aba hagyják majd másnap ujra ez kb2honapig csinálják és siker koronázza probálkuzásukat, meg csinálható ököllel,tenyér szélével.soksikert és akarat erőt mert fájnifog.
2009. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
A Thai-boxban a legtöbb rúgást lábfej helyett sípcsonttal végzik, így az automatikusan érzéketlenné válik a sok edzés miatt.
2009. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Én komoly klubban űzöm ezt a sportot, és hidd el, ez egy baromság. Senki sem akarja kiidegelni a lábát, a fájdalmat egyre inkább megszokod az edzések alatt. De nincs olyan, hogy kidegelés.Ez egy hatalmas nagy átb@szás.
2009. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Én is thaiboxolok és ez egy f@szság.. ha mazohista vagy, csináld csak.. az is egy legend, hogy a rúgások többségét sípcsonttal végzik.. nem, ha messziről rúg az ember, bizony lábfejjel éri el az ellent, ha szinte benn áll ütőtávban, akkor persze sípcsonttal (közelebb állsz), de ez inkább a ritkább.. ha eljársz edzés, hidd el, fájni fog eleget, nem kell pluszban kínozni magad :)
2009. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is müvelem ezt a sportot, ezért is kérdeztem,még mielőtt az edzőmtől kérdezek vmi ökörséget:) köszi a válaszokat
2009. nov. 1. 12:12
 7/16 anonim válasza:
100%
A sipcsont edzese nem csak a fajdalomkuszob magasabbra tetele,hanem a sipcsont szerkezetenek erositese,es FAJDALOM MENTESitese az erintkezeskor,ami nem azonos a kiidegelessel.ha a sipcsontot rendszeresen utogetjuk,vagy utesekel ingereljuk a sipcsont erre vedekezik ,meg pedig ugy, hogy elosszor a felszine az az a hartya majd a porc,es az erosebb utogetesre a csont kemenyedik.az utogetesekkor mikro serulesek jonek letre, aztan a pihenonapokon beforrnak,aztan ujra utogetjuk ezek a mikroserilesek egyre ritkabbak lesznek,es mivel h a csont mindig ott erosebb ahol valahol leserult ezen mikroserulesek gyogyult sokasaga erosse es teherbirova teszi a csontot.a lenyeg,hogy ha par nap edzes utn faj a sipcsont hagyni kell mig a gyulladas elmulik..vekas misi vagyok.kiokushin karatezom,es sikerult elrugnom a csakanynyelet,majd a basseball utot sipcsontal,es soha nem rugtam magam veresre.sok sikert
2010. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
35%
Szo sincs kiidegelesrol.vagy veresre rugdosasrol..megorulok a sok hozzanemerto butatanacsoktol...
2010. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
85%

Jesszus. Vissza köszön Tong Po marhasága a Kick Boxerből. Aki beton oszlopot rúgdos, meg vasat, az tegye, majd kap egy fasza kis csonthártya gyuszit, vagy leszakad a csonthártyája.

Veszel egy kemény zsákot és szépen azt rúgdosod, egyre nagyobb erővel. Egy idő után fokozatosan érzéketlenebbé válik a sipi. Semmivel nem kell ütögetni, meg idegölni

2010. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
veresre rugas meg hasonlo hulyesegek??? Meg all az eszem..
2010. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!