Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixesek! Szerintetek ez...

Tippmixesek! Szerintetek ez így jó lehet? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta tippmixezem, mindig csak 200, max 500 forintot teszek fel, és már sokszor nyertem, de csak pár 10, esetleg pár 100 forintot. Szerintetek megéri 10000 ft-ot feltenni, mondjuk egy 1,10-es odds-ú meccsre, mert akkor már 1000 lenne a nyeremény. Ti már próbáltátok nagy téttel? Ha igen melyik csapatra? Tapasztalatok? Őszintén szólva én kipróbálnám nagy téttel is, csak nagyon félek tőle, hogy elmegy a pénz:(

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2013. aug. 24. 09:10
 1/3 anonim válasza:
Sztem 10 ezer forintot csak biztos meccsekre éri meg felrakni (pl a bayern BL sikere volt) Én csak 4-5 meccset szoktam megrakni 500-1000 körüli öszeggel. Viszont tény, hogy szerencséjátékról beszélünk, így bármi lehetséges. De statisztikai alapon játszol (megpróbálod a meccseket kielemezni), akkor nagyobb esélyed van a győzelemre relatíve kis pénz befektetésével. Sok ember ott rontja el, hogy próbál kis pénzből rögtön 50-60 ezret csinálni. Van esély rá, de ez nagyon ritka. Inkább nyerj 3-5 ezreket mint, hogy veszíts mindig kb 500 forintokat. A másik, hogy 1,1-es odsz-re kár tenni mert nem jelentős a nyeremény. 1,7-es odsz az már jó kategória.
2013. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem 1 darab 1,1-es odds-ú meccset megrakni nem éri meg mert ha elmegy (hidd el hogy simán elmehet) akkor már ahhoz hogy visszanyerd a 10000-t 10-szer kellene egymás után nyerni ami ilyen kis odds-oknál is elég nehéz. Én amúgy nem raknák fel annyi pénzt max 3000-4000 kezdésként mert hát 200-500-hoz képest elég nagy ugrás lenne a 10000. Én úgy játszok hogy kb. a tét 1,5-szörösét nyerjem ami már meg van egy 1,15-ös meg egy 1,3-as szorzóból. Ha kiszámolod hosszútávon elég hogy csak a szelvényeid 51%-a nyerjen már akkor nyereséges vagy, amit meg te leírtál ott szinte nem is lehet hibázni.
2013. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a forma-1 et ajánlom neked. Ha Vettel az első helyről indul akkor szinte mindig nyer és az odds mindig legalább 2,00

Erre érdemes rakni 10000 -et

2013. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!