Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixesek! Igaz, hogy a...

Tippmixesek! Igaz, hogy a legkisebb oddsokra kell tenni? Nov 11-ei meccsekben ti mit játszanátok meg?

Figyelt kérdés

nagyon kezdő vagyok, mit ajánlotok? Az amúgy igaz, hogy ha pl. megteszek három meccset amiknek az oddsai: 1,53 1,31 meg 1,76 mondjuk, akkor tuti nyerek? (az ellenfél és a döntetlen meg mind nagyon magas)

Ilyen esetben tényleg 90 % fölötti a nyerési esélyem?


[link]


ti mit tennétek meg a holnapi meccsekből? (csak holnap sikerül majd eljutnom lottózóba)


2012. nov. 10. 20:23
 1/2 anonim válasza:
Olyan hogy "tuti" olyan nincsen elmehet akár 1.01es odds is.A papírformák sokszor borulnak.Érdemes nézegetni a statisztikákat,kezdőt,lesz e hiányzó, vannak e eltiltottak,korábbi együtt játszott meccseket,és hogy mennyire fontos az az aktuális meccs a csapatnak.A 3 választható közül a fogadó irodák az esélyesebbre adják a legkissebb szorzót de sok "kiki" meccs van ahol a statisztikára vagy a megérzésedre hagyatkozhatsz.Sajnos akadnak bunda meccsek is általában alsóbb osztályokban.Figyelni kell az odds ingadozást is.Ha kezdő vagy nézegess blogokat amik nagy segítséget adhatnak hogy nyereséges legyél.Elég összetett dolog ez,én se gondoltam amikor elkezdtem:)
2012. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nagyon kezdő vagy akkor inkább a teniszt ajánlom mert két esélyes, a döntetlen lehetetlen(kivéve ha félbeszakad a meccs vmi ok miatt) megnézed a statisztikát hogy mennyire jó játékos és arra fogadsz, de ha bátrabb vagy akkor focira is tolhatod.Sok szerencsét
2013. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!