Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táncot tanuljak és hogy?

Milyen táncot tanuljak és hogy?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha nem lennék zavarban, ha mondjuk lemegyek az Instantba és táncolni kell...

Nem vagyok egy született tehetség.

Azt sem tudom, van-e valami neve az ilyen jellegű táncnak??:D


Szóval tök analfabéta vagyok a témában, segítenétek kicsit kiigazodni?


Esetleg tudnátok olyan youtube videókat mutatni, ahonnan elleshetnék pár mozdulatot?

Vagy bármilyen tanácsért nagyon hálás lennék!


Valami olyasmit keresek, ami csajos is, nem kifejezetten páros tánc, és elég pörgős... kicsit hiphop, csak csajosabb verzióban(?).

Egyszerűen olyat, amit kb. minden 2. filmben látunk, ahol valami buli van.:D


(lány vagyok:))


2013. aug. 19. 18:39
 1/3 anonim válasza:
Hip hop csak csajosabb... Hip hop csak a személyiségedet is bele rakod :D Ha buli tánc amúgy akkor elég ha mozgatod a csípőd meg a feneked :) Ennyi nem nagy dolog de ehhez a hip hop ajánlanám ^^ Én is csinálom de csak magamnak nem értem ezen mit kell tanulni? Ez jön magától :)
2013. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)


Hát épp ez a baj, hogy nekem nem jön.:(

Pedig ritmusérzékem van, csak a tánchoz vagyok béna.

Belém neveltek egy iszonyú erős gátlást is mondjuk...


A barátom viszont kegyetlen jól táncol, és ettől még jobban frusztrál, hogy én nem tudok...:p

Most már viszont felnőtt vagyok, a gátlásaim már csak halvány emlékfoltok, a tánc viszont még mindig nem jön...


Mondjuk túl sok hip hop számot sem ismerek... ilyeneket is ajánlhatnátok...:D

2013. aug. 20. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
HÁt a fő a kitartás! :) Sok szerencsét! :)
2013. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!