Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » F1 rajongók! Mi a véleményetek...

NewYorkGirl3 kérdése:

F1 rajongók! Mi a véleményetek Kimi volt feleségéről (Jenni Dahlmann)?

Figyelt kérdés
Kedvelitek? Vagy kedveltétek, míg Kimihez tartozott?

2013. aug. 9. 14:04
 1/7 MrPifta ***** válasza:
kedveljük-e? Nem lehetett semmit tudni a személyiségéről, nem tudom milyen ember ő. Szerintem kevesen tudják itthon.
2013. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem tudom, miért kellene véleményt alkotnunk róla egyáltalán, csak azért mert hozzáment egy sztárpilótához? kérlek ne vedd támadásnak, de részemről majd csak akkor alkotok róla véleményt, ha saját jogán lesz ismert, vagy egyáltalán emltésre méltó személyiség... csak azért, mert egy világsztár felesége - nemsokára már csak ex -, nem nagyon van mit mondani róla, tegyen le valamit az asztalra önerőből, de addig... számomra teljesen érdektelen.
2013. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled. Én is úgy gondolom, hogy csak azért híres, mert annak volt a felesége, akinek és kíváncsi voltam, hogy más is így gondalja-e.
2013. aug. 15. 13:19
 4/7 A kérdező kommentje:
* gondolja-e.
2013. aug. 15. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam hogy kimi ratyi és valami 60 éves fószer az élettársa.
2013. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MrPifta ***** válasza:
ezt rosszul tudtad
2013. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wágner Bence Aladin válasza:
Házasági képen olyan aranyosak. :DDDDDDDDD
2013. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!