Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 évesen nem nőttem még ki a...

20 évesen nem nőttem még ki a versenyzésből? (többi lent)

Figyelt kérdés

én 14évesen elkezdtem thai boxolni jártam is 1év 2 hónapot. Aztán abba hagytam. Részben az edző miatt. Újra akartam járni, de mindig csak halogattam. Ezt nagyon is bánom.


Most 19éves vagyok. Novemberbe 20.-at töltöm. Most kemény edzésbe kezdtem. Végig olvastam minden féle edzés tervet. Ebből válogattam. Kisebb-nagyobb segítséggel meg is csináltam az enyémet. Tehát most ezt csinálom. A mostani merevségemet is napi nyújtással és technikával próbálom javítani. Tehát úgy igazán mindent bele adok. Ezt akarom csinálni és nagyon elszánt vagyok ilyen téren.


Attól félek, hogy most oké, hogy 1évet lenyomtam már de most újra kezdem. Ha igazán beleteszem magam szívvel lélekkel. Van esélyem még arra, hogy 1szer világbajnokságot nyerjek? Ha minden adott hozzá?

Tehát nem vagyok öreg már ehhez. Már ha úgy nézzük, más 10éves korától edz. Én meg csak most kezdem úgy igazán. Ahoz képest nagy a hátrány. Belehet ezt hozni, hogy egyszer nagy thai boxoló legyek?



2013. aug. 7. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
világbajnok elég kis eséllyel lehet az is aki lényegében beleszületett a sportba, de ha nagyon elszánt vagy és sikerül felzárkóznod országos bajnok lehetsz szerintem, esetleg néhány európai bajnokságon érhetsz el eredményt. mindenesetre sok szerencsét hozzá ;)
2013. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Világbajnokságig nem adom alább....:D Legalábbis ha rajtam múlik csak abba beleteszem a min 120%-ot. Köszi hát remélem sikerülni fog egy pár év múlva:d
2013. aug. 7. 21:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként, hogy van ennek a menete? Hogy eljussak a világbajnokig? Milyen szintű versenyeket kell ahhoz megnyernem, hogy eljussak odáig?
2013. aug. 7. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!