Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Utcai harc helyeket keresek...

Utcai harc helyeket keresek ha van egyáltalán!?

Figyelt kérdés
Utcai harcot akarok keresni amivel kifizetnek h kicsapod a másikat tudnátok ilyen helyeket vagy van egyáltalán valahol BP-n valami?? Nagyon fontos!

2013. aug. 5. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyekre kőprofik mennek, téged ott megölnek
2013. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel illegális, így nagy valószínűséggel csak jó kapcsolatokkal lehet bejutni egy ilyenre. De amatőröknek ez nagyon nem ajánlott!
2013. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ismersz ne alkoss rólam vélemény. Nem fogom felvenni a gyerekes viselkedésed, hogy kóstolgatsz. Nekem kell egy ilyen hely infokkal. Valahol gondolkoztam rajta h igen jó kapcsolat kell de ilyen kapcsolatot hol keresgéljek?
2013. aug. 5. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Drogdealereknek vannak kapcsolataik, olyant meg minden aluljáróban találsz. Ja, és hány évtizede űzöl küzdősportokat?
2013. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Több éve kőkeményen de még csak kíváncsi vagyok ilyenre és megnézni, hogy milyen. Tudom, hogy nem kis kukisok vesznek ilyeneken rész ezért akarom megnézni milyen arcok vannak ott.
2013. aug. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!